Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
thc-thc.com seedstockers.com ganjafarmer.com.pl

thc_guard

Użytkownik
 • Content count

  28
 • Joined

 • Last visited

 1. Szymki rosną, powoli ale rosną. Jestem z nich zadowolony, jednak dwa sukinkoty coś poobryzało i nie widać zmian od poprzedniego update. Dalej takie same, chyba się nie wyleczą, lecz jak na wojnie - walczy się do końca :) kilka fotek
 2. Też tak myślę, że 15l to minimum. Myśleliśmy nad sadzeniem w worku :) Nie będziemy chyba mieszać z ziemią ze spota, sama uniwersalna z perlitem. Narazie są deszczowe dni, podlane są na około tydzień może dłużej. Trochę się boje, bo pewnie już są przelane, ale może się myle. Szkoda, bo deszczówka taka sobie.
 3. Zastanawiamy się między donicami 15 litrowymi a dołkami z ziemią uniewersalną lekko zmieszaną z ziemią spod pokrzyw (taki spot) + dolomit lub perlit. Jeżeli dołki nie potrafię określić jak będą głębokie, sokole oko powie kiedy będzie dobry, ze względu na to, że niektóre odmiany z tych roślin osiągają dosyć dużą wysokość, tym większe korzenie (chyba, że źle myśle) to będą głębsze. Szybkie jak szybkie - myślę, że 2 miesiące wystarczą żeby doszły do końca :) Jak narazie dają radę, trzymają się mocno, ładnie wszystko pieknie. Nie wiemy co zrobić z tymi dwoma co zostały pobgryzane liście...
 4. Czołem, Czytając wasze tematy postanowiłem zacząć prowadzić fotorelacje na forum. Nie będę robić długiego wstępu tylko przejdźmy do szczegółow. Stwierdziliśmy z chłopakami, że chcemy trochę się postarać i wyhodować dobrej jakości jedzonko na dłuższy czas Informacje: Start : 5 maja Ziemia : Uniwersalna do roślin balkonowych Nawozy : BIOHMUS do fazy flo i wege Nasiona: Money Maker (5x) Northern Passion 2.0 (5x) Outdoor Critical (5x) LSD (1x) Auto Mazar (2x) Seed bank: ganjafarmer Nasionka poszły do plastikowych kubeczków z ziemią uniwersalna do roślin balkonowych zmieszanych z perlitem na głębokość ok. 2-3 cm. Do tej pory są w nich umieszone, czekamy na urośniecię żeby przesadzić je do donic 15l. Miejscówka ogólnie dobra - dużo pokrzyw które cały czas mają dostęp do słońca. Kilka fotek (zrobiliśmy błąd, ponieważ nie podpisaliśmy które to które ) NA PRZEDOSTATNIM ZDJĘCIU LISTEK JEST EWIDETNIE UGRYZIONY PRZEZ JAKIEGOŚ PASOŻYTA. Pytanie do was: wyleczy się, jakoś jej pomóc czy interweniować? Jeszcze jedna oprócz tej niestety też uległa lekkiemu pogryzieniu Dziś zostały przymocowane wykałaczkami wokół butelek żeby przez wiatr się nie przewróciły na bok, a najbardziej zniszczona została przykryta wycikniem z butli 5L po wodzie.
 5. Witam, dzisiaj będąc na spocie zauważyłem, że sadzonki wielkości wyższej koniczyny są przechylone. W sensie mają obudowe bo narazie posadzone są w kubkach i okryte wycinkami z dużych plastikowych butli i są wysokości takiej, że już opierają się na wycinkach na górnej krawędzi a butelki po pepsi tym dużym 5l i z tego co patrzyłem to chyba normalne, lecz mam pomysł żeby przywiązać je do patyczków od szaszłyków i żeby je podnieśc do góry, lekko nitką i zostawić. Może są przelane, lecz przychodzę co 4 dni podlać dzisiaj tez podlałem dosyć syto, więc czy dobrym pomysłem będzie przywiązanie je do patyczków i zostawienie na 4-5 dni bez podlewania? Czy przesadzić z kubeczków plastikowych już do normalnych donic czy lepszym pomysłem będzie wykopanie dołkow 10l w pokrzywach i przesadzeniem ich po upływie tygodnia? Ziemia do roślin balkonowych (uniwersalna), perlit i nawozy z biohmusa. Odmiany 5x money maker, 5x outdoor critical, 5x northern passion 2.0, auto mazar 2x, 2x lsd, og kush. pozdrawiam.
 6. Witam, Mam kilka pytań odnośnie uprawy outdoor. 1. Czy ziemia pierwszej klasy będzie odpowiednia? (Dobrze wilgotna, w pobliżu olchy) 2. Jaka odmiana pelnosezonowa żeby uzyskać ok. 100-150g z jednej rośliny suchego palenia? 3. Sadzić w donicach czy normalnie w ziemi? 4. Co jaki czas trzeba byloby podlewać? 5. Jakimi sposobami uzyskać większą wagę po wysuszeniu? 6. Czy zasadzenie w kwietniu i zebranie w okolicach czerwca będzie dobrym pomysłem?
 7. Witam, Chciałbym zadać kilka pytań do ludzi którzy znają się na rzeczy, ponieważ od dłuższego czasu zacząłem interesować się uprawami i moja wiedza jest na poziomie amatora. 1. Czy przy dobrym miejscu oraz warunkach klimatycznych z automatu przy uprawie outdoor można uzyskać powyżej 100g suchego palenia z jednej rośliny? 2. Do pytania 1) - jak tak to z jakiej odmiany 3. Czy dobrym pomysłem jest posadzenie w połowie kwietnia? 4. Czy na stronach z nasionami podają prawdziwe informacje odnośnie odmiany w sensie poziom THC, plon np. 50-250 (chodzi o suche czy mokre) Dodatkowe pytanie może trochę głupie ze względu, że jestem tym zainteresowany, ponieważ nigdy nie miałem okazji. Czy palenie mokre różni się tylko w smaku?
×