Skocz do zawartości
thc-thc

grower

600w HPS , 5x Pineapple chunk 1x Incredible bulk


Recommended Posts

Godzinę temu, mariola napisał:

Ladnie. Miales juz pineapple chunk? Z moich white widow, jacka herera, papas candy, ayahuasca purple, critial +, to wlasnie pineapple chunk najlepszy smak i zapach, mimo komplilacji podczas uprawy :) Bedzie Pan zadowolony 

U mnie pierwszy raz :) ale zalegly mi sie muszki i spsikalem to woda z mydlem i czosnkiem . Czy stanie sie cos zlego z tego powodu ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

27 dzien fazy weg 

Wystepuje problem z muszkami ktore przypominaja owocowki. Wczoraj wspomoglem sie woda z czosnkiem, ktora srednio pomogla. Bede musial zaopatrzyc sie w canna cure :) Poki co roslinki dostaja normalne dawki nawozow (vega, rizo, cannazym) czyt. tyle co zamieszcza producent na opakowaniu. Tyle ze leje mniej wody niz na poczatku poniewaz gleba byla zbyt blotnista . Teraz na rosline wypada ok. 0.3-0.4l wody wraz z odzywkami :) Lekko przesuwam wiatraki tak aby przyszle topy dostawaly wiecej swiatla :)

w ramach ciekawostki dzisiaj u mnie w boxie ugoscila osa/pszczola :)

large.DSC_0005.JPG.3de78e021904632c2d1035c07765c7ea.JPGlarge.DSC_0009.JPG.da18481a08c62b8b0dcbf7d7df9dde98.JPG

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

12 godzin temu, GanjaRider napisał:

@fazawzrostu wszystko gitara tylko pytanie , kiedy przychodzisz na 12/12 ?

Jeszcze chwilka, nie mniej niz dwa tygodnie bo planuje jeszcze fim :) mysle ze zrobie go na dniach 

7 godzin temu, gigit napisał:

Na te muszki to najlepszy jest żółty lep, umiejscowić go trzeba gdzieś blisko doniczek. W połączeniu ze środkiem na owady latające daje to rozwiązanie dość dużą skuteczność. Pryskaj ziemię w donicach i tam gdzie latają.

Dzieki wielkie, kupie ten lep bo sporo osob poleca :) myslalem tez o canna cure, ale to dosc kosztowne rozwiazanie

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+