Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

600w HPS , 5x Pineapple chunk 1x Incredible bulk


Recommended Posts

45 minut temu, Judaista napisał:

Idą w miarę dobrze. Powiem szczerze i tak lepiej niż myślałem, że będą szły kiedy robiłeś przygotowania do grow (w sensie moc lampy do powierzchni)

Jest 600w :) Czyli wszystko dobrze i nic sie nie dzieje ? Dzieki wielkie za uzyczenie fachowego oka ^^

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

21-szy dzien fazy wegetatywnej , ostatnie podlanie to 5l wody na wszystkie + 20ml rizothonic + 10ml canna terra vega :) dotarl do mnie cannazym wiec na nastepne podlanie bedzie dodany :) jedna z roslin ma jakies plamy (mysle ze to poparzenie przez skraplajacy sie nawilzacz) powoli jakos ida , albo mi sie tylko wydaje . Usunalem nawilzacz bo i tak wilgotno jest , a woda z ziemii nie paruje i jest ciagle mokro ? temp. W dzien to 24 stopnie a w nocy nie wiem , ale strzelam ze ok. 14 ? niestety nic z tym nie moge zrobic . Ostatnio byly problemy z timerem wiec byl zaburzony cykl , nowy zamowiony . Nastepne podlanie to pelna dawka wszystkiego czyli vega+cannazym+rizo 

teraz fotki:

large.DSC_0003.JPG.7c2857a4000d69c13d8c4c87c484a31d.JPGlarge.DSC_0001.JPG.fca3f582c438d4e97a1534e49d02fe1f.JPG

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ładnie rosną ukorzeniają się, przypilnuj aby ładnie wysały z gleby wodę i od czasu do czasu możesz wlać wodę do podstawek aby z dna doniczek czerpały wodę a i korzenie się lepiej do tlenią w suchej glebie, konopie lubią suchą glebę i wtedy sie wyciagają do góry jak będą miały ciągle mokro to spowolnisz ich wzrost.

Gleba al mix widzę że stosujesz to ziemia z nawozem na cały cykl uprawy a wiec sprawdź ph wody i ostrożnie stosuj odżywki.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1 minutę temu, Iskra napisał:

Ładnie rosną ukorzeniają się, przypilnuj aby ładnie wysały z gleby wodę i od czasu do czasu możesz wlać wodę do podstawek aby z dna doniczek czerpały wodę a i korzenie się lepiej do tlenią w suchej glebie, konopie lubią suchą glebę i wtedy sie wyciagają do góry jak będą miały ciągle mokro to spowolnisz ich wzrost.

Gleba al mix widzę że stosujesz to ziemia z nawozem na cały cykl uprawy a wiec sprawdź ph wody i ostrożnie stosuj odżywki.

Odzywki w tej ziemii wystarczaja na do 3 tyg , a ta ziemie to nie wiem ... Chyba bede jeszcze mniej podlewal po prostu 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

25 minut temu, Nowy84 napisał:

Trzy tygodnie to na LightMixie dałem radę 

Light mix nie ma substancji odzywczych w sobie haha a nie byly jakies marne te rosliny ? 

34 minuty temu, Gucio napisał:

Wedlug producenta 3 tygi, Pasjonista pisal uzywajac tej samej ziemi ze nawet do 6 wystarczy, takze ostroznie :D

Hmm moze w sumie i racja , pewnie zalezy od pojemnosci doniczek, jako ze mam 11 l to moze zdecyduje sie na polowe dawki w nastepne podlanie 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+