Jump to content
Konkurs Seedstockers.com - Wygraj nasiona ! Read more... ×
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
bac-online.pl ganjafarmer.com.pl
fazawzrostu

600w HPS , 5x Pineapple chunk 1x Incredible bulk

Recommended Posts

Witam ponownie ! Tym razem :

Namiot : 60/70x60/70x200

Lampa: HPS 600w

Gleba: Biobizz all mix

Doniczki;: 11l

Nasiona: 5x Pineapple chunk (barneys farm) , 1x Incredible bulk (dr. krippling)

Odzywki: Caly zestaw od canna (w posiadaniu dopiero tylko Rizothonic*)

Pozostale: mieszak, wiatrak, filtr powietrza, nawilzacz powietrza, termometr rteciowy, ph-metr

*tu pytanie. kiedy i jak uzywac rizothonic ?

Na ten moment rosliny sa w inkubatorze. Wykluwaja sie :) jutro lub pojutrze laduja w docelowych.

large.IMG_1020.JPG.9f1652324583409344c2d4f107fd87c7.JPG

(Jak bede mial chwile czasu to dodam tez fotki jak ogarnalem miejscowke lepiej) Dzieki i zachecam do zagladania :)

• Like 1

ale blotko :D ale widac dobrze im w tym szlamie :) pozdrowienia

34 minuty temu, Dr Greenthumb napisał:

HPS 600 w namiocie 120cm ? 🤔

O sory moj blad, namiot ma dwa metry w gore :) juzjuz zmieniam 

Godzinę temu, Gucio napisał:

ale blotko :D ale widac dobrze im w tym szlamie :) pozdrowienia

Tam jest taka kosteczka (nie wiem z czego zrobiona ale jest jak gabka podsypana ziemia) :) pestki maja dwa dni od wsadzenia w kosteczki (3 od wsadzenia do wody)

Aktualnie koncze pineapple chunk. Mega slabo wyszly, byla slaba kielkowalnosc i ciezko znosily wysoka temperature. Obok byly ayahuasca purple i critical + ktore spisaly sie duzo lepiej. Niemniej mam nadzieje ze Twoje wyjda super :)

10 godzin temu, mariola napisał:

Aktualnie koncze pineapple chunk. Mega slabo wyszly, byla slaba kielkowalnosc i ciezko znosily wysoka temperature. Obok byly ayahuasca purple i critical + ktore spisaly sie duzo lepiej. Niemniej mam nadzieje ze Twoje wyjda super :)

Mi wykielkowaly jak szalone, w ciagu 12 godzin od wsadzenia na papier, dzis jest 3 dzien odkad je wsadzilem do inkubatora i maja juz z 5cm :) wroce z pracy to przesadzam do docelowych i ruszaja :) oby bylo co zbierac z nich ! Dzieki, zagladaj czasem :)

Trzeci dzien zycia moich slicznotek :) 03-weg

Przed przesadzeniem :

large.IMG_1026.JPG.b8b63e59fa35cbe641b75921634efa18.JPG

Po przesadzeniu:

large.IMG_1028.JPG.472835750baf44c0a9eadea4d590075b.JPGlarge.IMG_1029.JPG.8f897a9416f85ccb0b449127a9b925b4.JPGlarge.IMG_1027.JPG.07ca068b6b1e25b8175bbbe9bcaed99d.JPG

Lampa ok. 20-30 cm od roslinek a w srodku nawilzacz :) temperatura w miejscu plantow na razie ok. 22 stopni ale bede musial zajrzec tam za godzine jeszcze raz dla pewnosci :) Poki co bez zadnych odzywek itd, spryskalem troche sama woda od gory poniewaz ziemia jest lekko wilgotna + nawilzacz robi swoje :) Do zoba za pare dni ! Stay safe , peace.

8 dzien wega , rosnie juz drugi poziom lisci :) Podlewane co 3 dni 10-cioma litrami wody wszystkie + 40ml rizothonic 

large.received_506045903138524.jpeg.6cb7f483ac02d845dce0809a29c12aa7.jpeglarge.received_986511601558103.jpeg.3b7bdf7065f0ad04d1e6e9157c605c8e.jpeg

Siemanko :) Roslinki w fazie wega 14-sty dzien, podlewane raz na 3-4 dni az do przelania z dodatkiem rizothonic. Na razie bez zadnych nawozow :) dotarl do mnie cannazym wiec nastepne podlanie z jego dodatkiem rowniez :)

Wydaje mi sie ze te rosliny ida bardzo powoli , ktos moze dalby rade dlaczego tak wolno i czy cos robie nie tak ? Lampa ok. 20-30cm od roslin , temperatura 18 w nocy 25 w dzien 

large.DSC_0001.JPG.c4ae1f6c7158f3a0477c38dd96e3ece2.JPGlarge.DSC_0002.JPG.0f1b80910a1faf1ba49bda974ec368f6.JPG

• Upvote 1

Idą w miarę dobrze. Powiem szczerze i tak lepiej niż myślałem, że będą szły kiedy robiłeś przygotowania do grow (w sensie moc lampy do powierzchni)

45 minut temu, Judaista napisał:

Idą w miarę dobrze. Powiem szczerze i tak lepiej niż myślałem, że będą szły kiedy robiłeś przygotowania do grow (w sensie moc lampy do powierzchni)

Jest 600w :) Czyli wszystko dobrze i nic sie nie dzieje ? Dzieki wielkie za uzyczenie fachowego oka ^^

21-szy dzien fazy wegetatywnej , ostatnie podlanie to 5l wody na wszystkie + 20ml rizothonic + 10ml canna terra vega :) dotarl do mnie cannazym wiec na nastepne podlanie bedzie dodany :) jedna z roslin ma jakies plamy (mysle ze to poparzenie przez skraplajacy sie nawilzacz) powoli jakos ida , albo mi sie tylko wydaje . Usunalem nawilzacz bo i tak wilgotno jest , a woda z ziemii nie paruje i jest ciagle mokro 😕 temp. W dzien to 24 stopnie a w nocy nie wiem , ale strzelam ze ok. 14 😕 niestety nic z tym nie moge zrobic . Ostatnio byly problemy z timerem wiec byl zaburzony cykl , nowy zamowiony . Nastepne podlanie to pelna dawka wszystkiego czyli vega+cannazym+rizo 

teraz fotki:

large.DSC_0003.JPG.7c2857a4000d69c13d8c4c87c484a31d.JPGlarge.DSC_0001.JPG.fca3f582c438d4e97a1534e49d02fe1f.JPG

Ładnie rosną ukorzeniają się, przypilnuj aby ładnie wysały z gleby wodę i od czasu do czasu możesz wlać wodę do podstawek aby z dna doniczek czerpały wodę a i korzenie się lepiej do tlenią w suchej glebie, konopie lubią suchą glebę i wtedy sie wyciagają do góry jak będą miały ciągle mokro to spowolnisz ich wzrost.

Gleba al mix widzę że stosujesz to ziemia z nawozem na cały cykl uprawy a wiec sprawdź ph wody i ostrożnie stosuj odżywki.

1 minutę temu, Iskra napisał:

Ładnie rosną ukorzeniają się, przypilnuj aby ładnie wysały z gleby wodę i od czasu do czasu możesz wlać wodę do podstawek aby z dna doniczek czerpały wodę a i korzenie się lepiej do tlenią w suchej glebie, konopie lubią suchą glebę i wtedy sie wyciagają do góry jak będą miały ciągle mokro to spowolnisz ich wzrost.

Gleba al mix widzę że stosujesz to ziemia z nawozem na cały cykl uprawy a wiec sprawdź ph wody i ostrożnie stosuj odżywki.

Odzywki w tej ziemii wystarczaja na do 3 tyg , a ta ziemie to nie wiem ... Chyba bede jeszcze mniej podlewal po prostu