Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Pakistan Chitral Kush,Dark Star,Gorilla Glue, Skunk#1 x Northern Light#10 HPS 100W BIO


Recommended Posts

Dużo gięcia, trochę defo i oto tak wyglądają( 2 na focie przynajmniej :D ) To zmasakrowane to gorilla glue urwany prawie kilka dni temu. Widać zagoiło się, a główny pęd nawet nie przystopował, idzie równo dalej :D Dostały jeszcze asahi sl na te dzisiejsze stresy:) 20180917_230214 (2).jpg

20180917_225007 (2).jpg

Edytowane przez Miś
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jak już ci się trochę wyciągną zrób coś takiego, ogólnie jest to zabieg który robi się dzień przez zmianą fp na flo, ale wiem że nawet na początku kwitnienia można śmiało go zastosować. Ogólnie konopia w indorze jeśli masz odpowiednią ilość światła w boxie nie potrzebuje tych wszystkich liści. Produkuje ich tyle, bo taki mechanizm wykształcił się w naturze,  żeby łapać każdy promień światła w pochmurne dni.

before-switch-to-flowering-stage-remove-

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Polecam każdemu zapoznać się z tym oto poradnikiem GRAM Z WATTA, do osiągnięcia maksymalnych możliwych plonów defoliacja jest kluczową techniką. Na całkowicie zdrowych plantach nawet ekstremalne defo nie robi żadnej szkody czego przykład jest opisany TUTAJ 

Ja ogólnie polecam defo każdemu kto ma chociaż najmniejsze doświadczenie w grow, bo nie ma się czego bać. Oczywiście tylko i wyłącznie jeśli rośliny rosną całkowicie zdrowe i masz optymalne możliwe warunki w boxie. 

Edytowane przez Judaista
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Godzinę temu, Pasjonista napisał:

Ja uważam, że tak jak w podanym przez ciebie @Judaista przykładzie najlepiej defo wychodzi w hydro. ?

@Miś z defo słynie :-)

Wiesz, to samo można powiedzieć o wszystkich innych treningach, że najlepiej wychodzą w hydro, bo ogólnie w hydro rośliny mają największy potencjał wzrostu.

5 minut temu, Nowy84 napisał:

@Pasjonista, bojowe zadanie dla Ciebie. Przetłumaczyć to na polski i dodać w odpowiednim dziale.

Gdzieś widziałem na forum że jest poradnik do defo.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+