Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Pytania co do pierwszego out.


pablo b

Recommended Posts

Mam plan wystartować w tym roku, wpadłem na pomysł, żeby od końca kwietnia zacząć in door, i tak po uzyskaniu 3-5 pięter na drzewkach, wynieść w wszystko na out. 

1) Wybrałem odmiane 60 day candy cush, 60 day greipfruit, 60 day power plant , z tego co się orientuję to nowe rośliny, ale czy coś wiadomo na ich, temat ? chciałbym zebrać plon pod koniec czerwca czy jest to wykonalne ?
2) 5-4 plantów w pc 20x15 pierwsze kilka tygodni, planty w małych doniczkach 300-500 ml, czy to ma sens, na pierwszą faze wzrostu, planowałem je trzymać od końca kwietnia do połowy maja w pccie, potem wysadzić.
 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

2.  Trochę mało czasu ? Czy mało miejsca ?

Na stronie dystrybutora te nasiona na out maja czas 70 dni(dla bezpieczeństwa zakładam trochę więcej ) jednak ciekawiło mnie to czy nie potrzebują być później wysadzone.

pytanie co do growa, dowiedziałem sie ze koc ratunkowy nie jest najlepszy, lepiej pomalować ściany na biało. Czy w zamian tego mogę wykorzystać normalne kartki papieru przyklejonej do tektury a pomiędzy folia aluminium(dla izolacji cieplnej)jako ściany ? 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tak, ale folię odpuść, to nie piekarnik.

Co do drugiego pytania, to masz automaty, więc nie możesz trzymać zbyt długo w małych doniczkach bo będą karły, ale o 0,5L spokojnie 2 tyg ujedziesz. Pod koniec czerwca nie wiem czy się wyrobisz, ale już na pewno będziesz mógł coś uskubać jak cię korci ;) Zainwestuj tylko jeszcze z dobrą ziemię, np. light mix bio bizza, bo ci się planty pobloczą, i też będą karły po kilka g.

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie będę ścinał przed czasem poczekam aż bedą dojrzałe. Jeszcze mam pytanie co do świateł chcę pójść ekonomicznie w sumie nie wiele mi trzeba, potrzebuję 1500-2000 lm, czy taka Żarówka LED 18,5W 120W / 2000lm 6700k będzie idealna  ? czy można coś lepszego założyć ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+