Skocz do zawartości
thc-thc

grower

3minuty do darmowej marihuany do końca życia bez przypału


Recommended Posts

 

Ekstramalne deflo było żeby miejsce na topy zrobić maksymalnie gęsto. Wiedziałem że rośliny są w dobrej kondycji, w dobrych warunkach więc zniosą taki szok.

 

Zwykłe żarówki LED mają super zaletę że roślina może je prawie dotykać i nie palą jej. Jak widać mocą też robią robotę.

 

Podsumowując:

Dyskretne

Tanio

Bezobsługowe

Super warunki środowiskowe 😌

 

 

 

 

 

 

IMG_20220109_101636.jpg

IMG_20220109_101625.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

Uprzejmie donoszę mój sąsiad andrzej pędzi bimber,bimber dobry i wiem na czym pędzony.Tu nie wiem jakiś trening?jak długo wegowane?  Nic o koksach ! Donica w środku dzielona na 4?...Jeszcze dziś zrobię 2 donos do administrantów tego forum .Zatajanie tajników uprawy grzechem śmiertelnym brak odkupienia win.Wiem tylko jedno brak zapachu czyli jak? nie pachnie to kryminałem ....I bardzo ważna sprawa test na covid był robiony?. Chyba że przechodzą fazę kwitnienia bez objawowo .Wtedy nie było nawet jednego zapytania...

Ps.Sweter zainspirowany dzikimi kwiatami !Muszę wiedzę przekazać dzieciom,by nie chowały się po lasach kniejach bagnach krzakach.XD

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Fajne, ale ja tam nie wierzę w brak zapachu 😉 Jeśli to Northern Lights to slyszałem, że słaby zapach, sam jeszcze nie miałem. Myślałem nad jakimś micro kiedyś, po słynnym przypadku typa od kolumienki-boxa 🙂 

No i: There ain't no such thing as a free lunch 😄

Edytowane przez Rother
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

Też chyba coś uknuję na takich żarówkach 🙂 Ale jednak z filtrem. Co to za specyfikacja konkretnie tych żarówek, to Phillipsa są? Nigdzie nie widzę 15W, głównie 13W. 

Edit: patrzę po tych żarówkach i one są zazwyczaj pozbawione promieniowania UV, a to chyba źle dla konopki...

Edit2: Ponawiam pytanko i jeszcze jedna kwestia. Czy nie było by lepiej zdjąć to szkiełko od rozpraszania światła i świecić bardziej kierunkowo gołymi ledami? Takie sugestie są w innym opisie tego typu metody. No i czy nie byłoby dobrze wstawić choć jedną emitującą UV? Plon by pewnie wzrósł tylko pytanie jak z temperaturą... Znalazłem takie przykładowo: Żarówka LED E27 A65 15W = 120W 2000lm 3000K Ciepła 260° LUMILED, nadadzą się?

Edytowane przez Rother
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+