Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 5x23W | White Widow XXL od Dinafam


xcslawko

Recommended Posts

3 godziny temu, rooky napisał:

fajno tam

edit: co do tych powyginanych poczeekaj 3 dni prawdopodobnie nastepne pietra juz beda ok czasem tak wygnie chyba od nawozow w ziemi tak wg mnie

no wlasnie wczesniejsz zemia byla z guano i to moze byc przyczyna .. wczorja przesadzilem do light -mix zobaczymy co bedzie dalej .. jak cos to nowe pestki wzuce i tyle ... ale szybko sie niepoddam mimo wszytko  pozdro 

 

3 godziny temu, JanKowalski napisał:

Jak wyżej poczekaj na kolejne pietra. Jesli dalej będzie mutacja to ktoś z większym Expem musi dopomóc czy zostawić mutaka.

Wywal te podstawki na lód etc z keramzytem i wodą. Będą gniły, glony rosły etc. Bakterie. Juz lepiej nakryć butelką jak na oucie aby mialy wiecej wilgoci.

Później jak uczy vito same będą parować. (chyba że złego nauczyciela pamiętam)

bez tych podstawek jest mala wilgotnosc w granicach 40% a z tymi podstawkami i recznikiem ok 55-60%

pozdrawiam XC

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 167
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ta pierwsza wygląda chujo... Ta druga trochę lepiej. Dzisiaj mają jakoś 11 dni pewnie. Powinny być bardziej rozrośnięte na ten okres. Keramzyty powywalaj. Nawozów narazie nie dawaj. Poczekaj aż zaczną kwitnać. Pewnie za jakieś 10 dni. Z biogrowem ostrożnie. Ma dużo azotu i łatwo go przedawkować. Z automatami jest taka sprawa przykra, że jak na początku zrobisz błędy, to potem mocno się to na plonie odbija. Automat ma zakodowane, że kwitnie po około 3 tygodniach i to nie ważne, czy w te 3 tygodnie urośnie na 8cm, czy na 28cm. Z CFL spróbuj zrezygnować na rzecz LED. Teraz masz 115W. To sporo jak na tego boxa. Z LEDem zużywałbyś połowę energii mniej. I zamiast automatów wybieraj feminizowane. Ja też cały czas na automatach leciałem, nie wiem dlaczego. Chyba przez to magiczne słowo "auto".  A to wcale nie jest ich plus. Bardziej minus. Teraz przerzucam się na fotoperiody. W foto możesz sobie wega przeciągnąć ile chcesz i kiedy ci pasuje przełączasz na kwitnienie. Auto na outdoor, fotoperiody na indoor. Taka zasada powinna być. I te keramzyty powywalaj. Jak za 2 tygodnie nie będzie sporego postępu, to bym je wywalił i nowe pestki 2 wrzucił.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No i chyba słuszna decyzja. Chociaż mogłeś też poczekać jeszcze te 10 dni. No ale teraz możesz od początku zacząć bez błędów.

Pecha do wody na 24-48 godzin. Potem między waciki czy ręcznik papierowy i do ciemnego. Tylko niech ma mokro cały czas. W waciku ze 3 dni może poleżeć. Niech kiełek ma te 2 cm. Wtedy do ziemi. Zrobić dziurkę palcem czy długopisem i wsadzić kielkiem w dół. Przykryć minimalnie ziemią. Ciutkę podlać wodą. Nie więcej jak filiżanka starczy. Ziemię jak nasypiesz do doniczki to nie ubijać ręką tylko lekko doniczką potrząsnąć parę razy, żeby się ułożyła. Do kwitnienia bym nie podlewał nawozami. Może poerwsze podlanie po 14 dniach od wyjścia z ziemi. Wiem, że to takie podstawy, które pewnie znasz, ale przypomnieć nie zaszkodzi :) 

I światło zmień na 18/6. To najlepsza chyba opcja dla automata.

I nie podlewaj żadnymi dobrowiankami czy cisowiankami tylko wodą odstaną z kranu. Wlej se do butelki plastikowej i niech postoi 24h i będzie ok. Ja tylko taką podlewam. Nawet pH nie sprawdzam.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+