Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Recommended Posts

9 minut temu, Chory Królik napisał:

 Bio grow to nawoz organiczny, nie polecam przygotowywac go duzo wczesniej,

Ok, brzmi sensownie, Carlos zgodził się, choć z fochem, wiadomo latynos. 

7 minut temu, Shagyalonzo napisał:

Jak będzie tragedia, to nowa pecha i jedziesz dalej z tematem...

Jasne, luzik.

Jeszcze 3 pestki czekają w hibernacji. Najgorzej jak sie facehuggery z nich wyklują :P

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 231
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Previously on Carlos the Plantator. 

(głos Don'a LaFontine'a spoza kadru -

 

Carlos, wrażliwy renegat, facet z wąsem i ambicjami, które przesłaniały mu rozsądek i logikę, po tym jak jego ogrodnik oświadczył: 

 -w dupie to mam - 

postanawia sam zasadzić pomidory. 

Po kilku perypetiach z zebraniem materiałów oraz sił by w ogóle ruszyć tyłek ostatecznie ogarnia temat. 

Zbliżenie na Carlosa, lekko rybie oczy, was i obowiązkowe źdźbło trawy w kąciku ust. 

-que pasa, maniana amigo puta madre hola no habla FC Barcelona - mówi Carlos i z dumą wskazuje na farmę i strzyka śliną sobie na buty...jełop 

Odcinek Trzeci - Yoga

 Gwiżdże skubany spod wąsa, leje nawóz i gnie łodygę. 

large_lst.jpg.f51527b57b0a3733d4777989a7a46a8d.jpg

Carlos to prosty kmiotek, delikatności uczył go ojciec grabiami, a matka nogą. Lekcje finezji pobierał podglądając nocą ...nieważne. 

Złapał za drut ogrodniczy, dziur w doniczce narobił, splunął w dłonie i giąć zaczął. W przebłysku chwilowego geniuszu rzucił okiem jeszcze na roślinkę i sprawdził kierunek gięcia, który optymalnie dolne jej partie by wyeksponował. Ha, tyle że Carlos tak trudnego słowa jak eksponować nie znał - splunął i pomyślał tylko

- ło tak bedzie git - i zgiął, drutem okręcił i spać poszedł gamoń. Po tak ciężkiej pracy zakwasów i odcisków nazajutrz się spodziewał, więc przyjął lekarstwo owocowo warzywne na bazie chmielu w ilości hektolitra.  

A nazajutrz... 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

a abonamet RTV się płaci, że się ogląda? 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

na zajutrz

large_lst1.jpg.5e92b1f823761e0a76b8738717d36f3f.jpg

 

jakimś cudem łodygi nie złamał, a natura sama błędy jełopa naprawiła. 

Zwłaszcza, że geniusz nasz jeszcze tuż po gięciu pamiętał, że roślinka wątła, bo ponad dobę o suchym liściu w szafie siedziała, więc na sam koniec dodał jej jeszcze soczystego świeżego steka w płynie...tak z 2 ML na 0,5l wody. Grubo, ale Carlos jak już coś robi, to po bandzie. Bałwanowi nie wytłumaczysz, fantazja z Columbi napędzana kokainą...

...albo kofeiną....

....zawsze mi się myli...

A w kolejnym odcinku Carlos powie Szczebrzeszyn i tylko raz się przy tym usmarka. 

 

 

 

Edytowane przez Funky Koval
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

To prototypowa, testowa plantacja dlatego trochę przeginam z działaniami. Wolę jak najwięcej sprawdzić na pierwszym podejściu, nawet kosztem plonu, żeby mieć więcej doświadczenia na kolejne. Stąd gięcie, choć długo się zastanawiałem czy warto - wiadomo chciwość. 

Co do Carlosa, trudno, nie każdemu musi pasować, luz.

Ignoruj Carlosa i w razie czego daj jakiś komentarz co do reszty pozakarlosowej, przyda się na pewno.  

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zapewne masz rację. Założenie główne to poligon doświadczalny i zbieranie doświadczenia nawet kosztem mniejszego zbioru. 

Choć już żadnych innych wygłupów nie planuję do samego końca.  Drugi automat jaki zasadzę pójdzie wolno i będę miał porównanie.  

Teraz mam nadzieję będę tylko podlewać i patrzeć jak rośnie. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Z cyklu dobre rady. 

Jak masz psa to nie zostawiaj go z otwartym boxem bo ci może zeżreć liścia. 

Naderwała mi suka jednego wiatraka. Podparłem go drucikami ale zwiotczał po godzinie i raczej nic z niego nie będzie.  Głupia wtopa. 

Zostawiłem go na razie. Dziś wieczorem sprawdzę czy się goi czy już po liściu. 

Dziś jest 20 dzień.  Liczyłem, że za jakiś tydzień zobaczę pierwsze zwiastuny kwitnienia, teraz się zastanawiam czy ten stres nie spowoduje jakiegoś spowolnienia. 

Zobaczymy.

Ogólnie jestem zadowolony bo myślałem, że będzie trudniej a jak na razie to sam dostarczam sobie problemów. 

Zastanawiam się kiedy kiełkować kolejne ziarenko. Dopiero jak skończę ten projekt czy coś na zakładkę może- tylko jak z fotoperiodem.. choć jak dam drugi automat to chyba powinno zagrać. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+