Jump to content
Aby oglądać GrowLogi i zdjęcia z działów InDoor oraz OutDoor galerii musisz się zalogować ! ×
nasiona marihuany, nasiona konopi
marihuana
GanjaFarmer
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

PAX 3 vaporizer przenośny - mój nowy vapek, recenzja

Recommended Posts

• Replies 20
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Po waporyzacji susz tzw "abv" (nie jestem pewien nazwy) mozna co jedyne wykorzystac do zrobienia masla lub innych kulinarnych przepisow, ale musi byc gk naprawde sporo zeby cos poczuc. Ja zawsze wyrzucam, nie ma tego na tyle zeby cos z tym zrobic. No chyba, ze wypalasz 5g dziennie to wtedy na pewno jest sens. 

O 6.01.2018 o 12:43, Chory Królik napisał:

Po waporyzacji susz tzw "abv" (nie jestem pewien nazwy) mozna co jedyne wykorzystac do zrobienia masla lub innych kulinarnych przepisow, ale musi byc gk naprawde sporo zeby cos poczuc. Ja zawsze wyrzucam, nie ma tego na tyle zeby cos z tym zrobic. No chyba, ze wypalasz 5g dziennie to wtedy na pewno jest sens. 

nie wiem czy jest sens przetwarzać susz bezwartościowy na masło

• 2 weeks later...

Dzień Dobry/Dobry wieczór 

Otóż mam pytanko. Nie będę co oszukiwał jestem osobą paląca niemalże codziennie, jednakże czy osoba która Pali m.in. przysłowiowe "wiadra", po zakupie tego urządzenia nie zawiedzie się  tematu dot. Nie oszukujmy się haju (mówiąc kolokwialnie),.

Dzięki za odp.

Pozdrawiam

Edited by AdrianWaw
5 godzin temu, AdrianWaw napisał:

Dzień Dobry/Dobry wieczór 

Otóż mam pytanko. Nie będę co oszukiwał jestem osobą paląca niemalże codziennie, jednakże czy osoba która Pali m.in. przysłowiowe "wiadra", po zakupie tego urządzenia nie zawiedzie się  tematu dot. Nie oszukujmy się haju (mówiąc kolokwialnie),.

Dzięki za odp.

Pozdrawiam

Przy wiadrze duża część uderzenia do głowy to skutek niedotlenienia mózgu na skutek wdychania gęstego dymu, co wiele osób myli z działaniem samego materiału, wdychasz też toksyny które również wpływają na percepcję. Przy przestawianiu się z palenia na waporyzację w pierwszej chwili może Ci się wydawać, że wrażenia są słabsze właśnie z racji na brak toksyn i niedotlenienia mózgu - jedno i drugie zamula i daje uczucie ociężałości, przez co często jest mylone z działaniem roślin. Jeśli jednak chodzi o działanie samej rośliny to w przypadku waporyzacji jest ono silniejsze niż w przypadku klasycznego palenia, niezależnie do metody palenia. Po prostu przyswajasz więcej kannabinoidów więc działanie jest mocniejsze.

Pozdrawiamy serdecznie,

Zespół VapeFully