Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

PAX 3 vaporizer przenośny - mój nowy vapek, recenzja


Ambasadorka

Recommended Posts

:lisc:Witam:lisc:

 

Mój nowy nabytek PAX 3 Vaporizer

:thug:

 

large.591c7bbe1a1a0_paxfront.jpg

 

 

large.591c7bbc33821_paxcowzestawie.jpg

 

Przedstawiam Wam jeden z najlepszych vaporizatorów przenośnych.

Zawsze podkreślam i będę podkreślać:

 Vaporyzacja czyli inhalacja parowa jest jedną z metod leczenia się suszem w tym marihuany.

Vapka stacjonarnego miałam, cieszyłam się nim inhalując w domu tutaj tutorial z starego vapo

Te cacuszko to najładniejszy vapek na rynku, jest mały poręczny, solidnie wykonany, funkcjonalny i przede wszystkim dyskretny.

Do wyboru jest kilka kolorów mój jest złoty.

large.591c7bc2cdac1_paxpudekoicaazawarto.jpg

 

large.591c7bc0de28c_paxprzd.jpg

 

large.591c7bc5cb453_paxty.jpg

Spełnia moje wymagania pod względem inhalacji, wręcz zaskoczył mnie swoimi możliwościami, możemy inhalować się suszem roślin, olejem, żywicą (haszem).

Szybko się rozgrzewa, kilka sekund, jest to bardzo dobra opcja, lubię to.

Dodatkowo do zestawu można dokupić końcówkę do Bongo!

mini ring pax 2/3 filtr wodny do waporyzatorów

large.591c7bb47c614_kocwkadobongo.jpg

Vapek jest nowoczesny a jego funkcje zaskakują, apka? aplikacja? 

large.IMG_5101.PNG

Jak najbardziej która steruje naszym vapkiem poprzez bluetooth !

Wystarczy ściągnąć apkę z appstore lub google play

i możesz sterować temperaturą poprzez aplikację, zmieniać opcje palenia, kupić akcesoria, zaktualizować .

Jest opcja inhalacji olejami, do której jest specjalna końcówka z pojemnikiem na płynne/żywica 

Opcja palenia suszu z mniejsza ilością (ekonomiczniej) lub z większą ilością, dzięki końcówką które to umożliwiają jest wygodniej, do mniejszej ilość np. kosteczki haszu lub do suszonego suszu.

Poniżej prezentuje screeny, jak  widać temperatury powyżej są sygnalizowane czerwonym, a niższe zielonym.

:lisc:

Ma to swoje przesłanie :) 

large.aplikacjapax.png

Vapek ma swoje bajery, tj. zmiana kolory 

Tutaj przedstawiam gdzie umieszczamy susz oraz końcówki wymienne.

large.pax_uzycie.jpg

Polecam :)

Jak są jakieś pytania śmiało.

Z tego vapka jestem bardzo zadowolona.

 

:indiana:z buchem :indiana:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Moglabys napisac cos na temat samego spalania? Jak z jakoscia dymu, czy czuc zapach podczas vapowania jak i po wypuszczeniu dymu itp.

Szukam czegos przenosnego co by sie nie rzucalo w oczybi mozna bylo vapowac w terenie nie martwac sie o ludzi.

Polecasz?

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ten vapek wygląda jak droga zapalniczka lub e papieros mieści się w kieszeni :) 

Inhalacja parowa ma polegać na wydychaniu pary, podczas parowania są uwalniane olejki które czuć w posmaku( tu możesz sobie określić z jakim gatunkiem masz do czynienia, co jest wielkim plusem). Nie ma dymu, dlatego nie ma spalania jak w przypadku blanta/jointa i reszty.

Na pewno delikatny zapach jest, ale nie wyczuwalny prawie, więc nie obawiam się między ludźmi z tego palić.

Za to nie wiem czy w autobusie bym ryzykowała, raz wyjąć tak zajebiste urządzenie dwa dmuchać innym. Dziwnie wygląda gdy się zapalniczkę do ust bierze :thug:

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dziekuje za odpowiedz. Nie chodzi o to abym obnosil sie z tym przy wszystkich tylko, np. siedzac sobie w parku z zona lub w podobnych sytuacjach nie martwic sie, ze ktos przechodzac obok bedzie wiedzial o co chodzi. Nie mam zamiaru uzywac go w zatloczonych miejscach.

Prosze powiedz mi tez jaka jest pojemnosc zbiorniczka na susz, tak +/- wystarczajaca czy mogloby byc troche wieksze? 

Jakie sa Twoje odczucia z vapowania na tym sprzecie w porownaniu do vaporizatora stacjonarnego? 

Jeszcze nie korzystalem z vapka i przymierzam sie do kupna mojego pierwszego, nie wiem czy kupic przenosny czy stacjonarny? Moglabys doradzic?

Dziekuje za pomoc. Pozdrawiam Chory Królik.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Stacjonarny a przenośny to dwie bajki :) każdy z nich ma pozytywy.

  • W stacjonarnym masz zazwyczaj większą moc tzn. np spalanie do 240*C (co nie jest zalecane, ale jest możliwośc ustawienia takich temperatur).
  • Zazwyczaj są na zasilacz
  • mieści się więcej suszu

No ale nie masz możliwości wciąć urządzenia na wakacje (plaża, park , ogród itd czyli w miejsca gdzie fajnie się chillujesz)

W przenośnym, możesz się cieszyć nim gdzie chcesz.

  • moc jest mniejsza do ok 210*C
  • są na baterie
  • mniejsza komora

W pax 3 nie upycham za bardzo, luźno, pierw oczywiście kruszę na drobniejszy susz i dodaje ok 0,5 g.

Pojemnik jest dość pojemny jak na tak małego wapka, upycham ok 0,5, masz tam końcówki właśnie d mniejszej ilości jak się chce użyć lub do większej. .

 

Przenośny dla mnie jest wygodniejszy, mam go ze sobą cały czas, bateria służy dość długo zrobiłam już kilka inhalacji w tym z valeriany, melisy, chmielu i trawki :) w przyszłości planuje łączyć te zioła z ganją.

Zależy właśnie od Twoich potrzeb, dobrze mieć i taki i taki wtedy się nie ograniczasz. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Chory Królik,

Zdecydowanie, PAX 3 Vaporizer to jeden z dyskretniejszych urządzeń - wygląda bardzo niepozornie, ale tak jak @Ambasadorka mówi, wyjęcie go w autobusie pełnym ludzi nie będzie dobrym pomysłem ;-). Natomiast na ławce w parku, na świeżym powietrzu - spokojnie, zapach na dworze znika w ciągu kilku sekund. Pojemność to 0,5g, ale można ją zmniejszyć dołączonym do zestawu half-packiem (i wtedy będzie 0,25g). Polecam sposób: trochę ulubionych ziółek + eukaliptusa / melisy / trawy cytrynowej - fajne mieszanki smakowe wychodzą :). Osobiście polecam wapy przenośne - te urządzenia typu PAX czy Mighty mają naprawdę zajebistą jakość i w zasadzie nie widzę powodu, aby kupować sprzęt stacjonarny - zagraca mieszkanie, zabiera miejsce, a nawet na grubych imprezach przenośne dają radę. 

@Ambasadorka - aby zwiększyć efektywność inhalacji polecam zmielić na pył (dosłownie) a potem bardzo mocno ubić w komorze. To jest waporyzator kondukcyjny, więc ciepło przechodzi od ścianek komory do środka ziół, więc przerwy między nimi muszą być jak najmniejsze. 

 

Gdybyś się zdecydował na PAXa, to w naszym sklepie www.vapefully.com/pl mamy teraz najniższą cenę w Polsce :-)

Edytowane przez VapeFully
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+