Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 3x24W | Auto Somango, Jack Herrer, White Russian


Recommended Posts

@joka.menas

Nieee, normalne automaty.

Od początku je krępowałem i podwiązywałem. Fajne fajne, Ale dużo z tego wagi nie będzie raczej. Ponadto z Somango jakieś 2tyg wcześniej uciachałęm jednego topka bo smak był :P

W następnym grow nie robię lst z podwiązywaniem, tylko bedę chciał chyba siatkę zamontowaćna wysokości jakichś 25cm od doniczki  i to bedzie najlepsze rozwiązanie. Po outdoorze dopiero chyba zacznę kolejną uprawę in, wtedy bedę chciał ulepszyć boxa.

jakiś Smoke raporcik też napiszę :thug:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Somango wyszło 17g(pewnie jeszcze troszkę spadnie ważki, no ale przyjmijmy 17). Ja to nie kumam, to moje palenie zawsze wygląda tak zajebiście, a takie to lekkie... 0.5 wygląda na dobrą sztukę... od czego to zależy? Ktoś mi coś powie?

Rusek  10g po curringu.

Jack Herrer pokazał dość dobrze niedobory, bo zapomniałem zejść i podlać, jak podlałem to się pokazały żółte liście. myślę, e to może być coś z potsem, azotem. dałem dawkę 3dni temu nawozu z azotem i potasem(planton K, mogę zamisat tego dać Bloombastic na flo w małej dawce?)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

Tak, tak. Scinka była.

Tak jak wyżej, z somango wyszło 17g, z Ruska 10g. Wynik taki średni, nooo ale się chwilę paliło i jeszcze co nieco jest.

Jack Herrer został wyniesiony na zewnątrz, bardzo słabo się potem rozwijał i było mi szkoda na niego prądu.

Ten grow się mi początkowo dosć bardzo podobał, widziałęm potencjał, ale chyba przesadziłem na pewnym etapie z nawozami i to mogło spowodować różne problemy.

Palenie smaczne, o niebo ładniej wyglądało palenie z Somango, włochate, pokryte brązowymi włoskami.

U obu odmian haj odczuwałem podobnie, zależy jak się nastaweiłem, raz się dobrze cieszyłem. raz na cichutko.

 

Następny grow pod jesień, pozdro

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+