Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 150W | Blue Cheese


Recommended Posts

@Toksyna Tak jak mowisz Mistrzu tak zrobilem, te blue cheese'y za duze liscie maja ,staram sie je w dol naginac i jakos daje rade , a te co juz mnie wkurzaja strzyge jak fryzjer ;-)

@Drwal No i mnie Green Crack'i zapiereda...ja kolo 55 dnia jak trichomy sie wyrobia bede scinal

@mariajanina80:toptop:lubie jak mnie odwiedzasz bo pozytywna energie zostawiasz , po jednej z Twoich wizyt blue cheese jakos ozyly ;-) zapraszam o kazdej porze dnia i nocy

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

                      Herijuana

Dzien Uprawy  36

Dzien Kwitnienia 29

Podlana 1 litrem  Raz woda plus CarboLoad

raz woda plus Mother  Earth Super Tea  3ml   Topbooster 0.2 ml

Powiem tak ma duzo lisci nie znam mocy ale poszperalem po amerykanskich forach 

i jest ta odmiana ceniona za dzialanie znieczulajace bol, na sen i rozluznienie miesni.

Do tego zapach lekki , ziemia z plesnia (jak dla mnie), nie przypomina standarowego zapachu ganji.

Do tego w tym bushu co mam zapierda...a z kwitnieniem , ladnie puchnie (na organice)

jest lepsza od tych wszystkich blue cheese 

razem wzietych , stoi z boku i mimo to daje rade . To jest wlasnie to czego szukalem na mojego pernamentnego SOGa

Ale to juz w nastepnej uprawie niespodziance. Ps. bede robil z niej po czesci tableteczki z pszepisu 

Pani Ambasadorki, ktore pomoga mi odstawic leki przeciwbolowe ktore i tak stosuje w ostatecznosci.

Pozdro dla Wszystkich wytrwalych w boju i tych co jeszcze sie nie zdecydowali  na poprowadzenie

wlasnego pamietnika tutaj na Trawka.org

 

large.Honeyview_IMG_0901.png.dfff52719302d8841d62fd515997b456.png

large.Honeyview_IMG_0902.png.55de651a562b34d9c191ed9c6b407f81.png

large.Honeyview_IMG_0903.png.8f6fdcd06febb3a2fb5c5529c4deb7da.png

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@SmakMaroca999 dzieki za dobre slowo

@Toksyna tak jak mowisz zielone ale koncowek nie maja popalonych mimo to zmniejszylem od tygodnia dawki basis A+B na rzecz Ultra PK , mimo to Mills dobre ma te nawozy A+B mozna by bylo na upartego  cala uprawe na tym tylko pojechac .Dzieki za dobre slowo

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+