Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 4x23W | LowRyder #2 Auto


Recommended Posts

  • Replies 155
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

2 godziny temu, joka.menas napisał:

To czekaj az trichomy stana sie bursztynowe, w ten sila i dlugosc dzialania sie wzrasta. Ale chyba jeszcze ze 2-4tyg

joka nawet mnie nie denerwuj... u mnie same przezroczyste i licze że 2-3 tyg sie ogarną a Ty przy samych mleczakach piszesz 4 tyg!!!!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Planujesz cos na nastepny raz , jakiegos ledzika i lepsze automaty , bo ci powiem ze nauka nie idzie w las, drugi raz bedzie lepszy, jak nie masz problemu z zapachem to proponuje Sensi Star od Pararadise seeds od poczatku w dol , Lst , jedna sztuke male sa ale przetrwaja wszystkie bledy bez jakis oznak przenawozenia wysokiej temp. glodu suszy ,a moc jest super

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

23 godziny temu, zasobnik napisał:

joka nawet mnie nie denerwuj... u mnie same przezroczyste i licze że 2-3 tyg sie ogarną a Ty przy samych mleczakach piszesz 4 tyg!!!!

No mam nadzieje ze moja wypowiedz nie zrujnowala Ci calego dnia i nie spedziles/as go wzlosci(taki maly skarkazm). Pamietaj ze ja jestem dopiero po 1 udanej uprawie, wiec dalem zakres od 2-4 tyg. bo sam jeszcze duzo sie ucze miedzy innymi rowniez i od Ciebie, wiec nie oczekuj ze bede wiedzial wszystko. :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+