Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 4x23W | LowRyder #2 Auto


Recommended Posts

Up

roslinki sobie rosną. Główny szczyt i liście wokół niego zaczynaja sie pokrywać kryształkami (tak mi sie wydaje bo widze to na żywo po raz pierwszy. 

Nr 1 43 dzień/23 flow

pomimo iż roślinka jest mniejsza jej główny szczyt jest zdecydowanie bardziej nabity niż nr 2 (młodszego i dużo bardziej większego). Również ilośc kryształków jest większa (kryształki czy żywica??). Widać tutaj tez kilka dni różnicy albo to nie wiem....geny?? Wszystkie liście zielone

large.IMG_3936.JPGlarge.IMG_3937.JPGlarge.IMG_3938.JPG

Nr2 39 dzień życia 22 flo

glowny top poszedł w górę. Zdecydowanie wiecej topów niż w nr 1 ale w mojej ocenie widać tutaj ze jest młodsza. Jest mniej oszronione. Pojawiło sie kilka liści z przebarwieniami. Jeden dolny zżółkły reszta ma takie jasne regularne plamy. 

large.IMG_3939.JPGlarge.IMG_3941.JPGlarge.IMG_3942.JPGlarge.IMG_3943.JPG

popełniłem jeden błąd. Przez całe flow dodawałem nawozy do wody. Na początku mniejsze ilości potem wg zaleceń. Dopiero popatrzyłem w komentarzach na innych growlogach ze powinno sie dawać wode z nawozem na przemian z czysta. 

Dzisiaj dostały z nawozem. Poprzednio bez. Nawóz florovit npk 4-6-6. Co powiecie?

Edytowane przez Tedsharp
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 155
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Up

roslinki sobie rosną. Główny szczyt i liście wokół niego zaczynaja sie pokrywać kryształkami (tak mi sie wydaje bo widze to na żywo po raz pierwszy. 

Nr 1 43 dzień/23 flow

pomimo iż roślinka jest mniejsza jej główny szczyt jest zdecydowanie bardziej nabity niż nr 2 (młodszego i dużo bardziej większego). Również ilośc kryształków jest większa (kryształki czy żywica??). Widać tutaj tez kilka dni różnicy albo to nie wiem....geny?? Wszystkie liście zielone

large.IMG_3936.JPGlarge.IMG_3937.JPGlarge.IMG_3938.JPG

Nr2 39 dzień życia 22 flo

glowny top poszedł w górę. Zdecydowanie wiecej topów niż w nr 1 ale w mojej ocenie widać tutaj ze jest młodsza. Jest mniej oszronione. Pojawiło sie kilka liści z przebarwieniami. Jeden dolny zżółkły, kilka innych ma takie jasne regularne plamy. 

large.IMG_3939.JPGlarge.IMG_3941.JPGlarge.IMG_3942.JPGlarge.IMG_3943.JPG

popełniłem jeden błąd. Przez całe flow dodawałem nawozy do wody. Na początku mniejsze ilości potem wg zaleceń. Dopiero popatrzyłem w komentarzach na innych growlogach ze powinno sie dawać wode z nawozem na przemian z czysta. 

Dzisiaj dostały z nawozem. Poprzednio bez. Nawóz florovit npk 4-6-6. Co powiecie?

ps na butelce jest napisane, ze należy podlewać co kilka dni i by nie dopuszczać do przesuszeni ziemi, ...ale ja dopuściłem bie raz wg tego co piszą na forum

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tymi dolnymi liśćmi się nie przejmuj poprostu przyszedł na nie koniec i roślina z nich wysysa minerały i je zrzuci.Florovit jest dobry do pelargoni akurat teraz ten ma za dużą zawartośc azotu,te zaczynające pojawiać sie na liściach plamki to niedobory magnezu najtańszym w tym momencie i najszybszym sposobem to podlać wodą z Dolomilem mała łyzeczka do herbaty na litr wody.Dobrze jakbyś mierzył czymś ph bo rośliny w ziemio najlepiej przysfajają minerały w ph miedzy 6,3-6,5.Tak to trichomy czyli gruczoły żywiczne które się skrystalizują w czasie suszenia i curingu więc możesz zwać jak ci się podoba.Pozdr

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Up

nr1 46/26.

roslina nada bardzo zielona wyraźny główny top i 2 po LST. Wydaje sie, ze kwitnienie jeszcze za chwile

large.IMG_3993.JPGlarge.IMG_3994.JPGlarge.IMG_3996.JPG

nr 2 32/25

liscie coraz bardziej żółkną. Roślina jakby juz była bliska konca.

Roślina wykłada jakby przekwitają???co powiecie??

large.IMG_3991.JPGlarge.IMG_3992.JPGlarge.IMG_3995.JPG

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dokładnie do końca jeszcze daleka droga.Żółknie bo masz przyblokowany pobór potasu.Zbastuj z nawozem bo sa przenawozone,są tak ciemne od nadmiaru azotu że jak ich całkiem nie popali to kwitnać będą jeszcze dłużej.Dla automata to 70dni od wyjścia z ziemi minimum a tu nawet nie połowa uprawy ale jak zrobisz twoja sprawa czy chcesz palic siano czy coś naprawde dobrego.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Obie dostają po 500-600ml roztworu co 4-5 dni. Roztwór to 1,2litra wody + 10ml Florovit NPK 4-6-6

moj błąd - o czym pisałem wczesniej - to fakt ze podlewalem 4 razy roztworem a dopiero ostatnio dostała wode. 

Po Waszym wpisie przelałem je czysta woda. Jutro zostawiam je na tydzien wiec podleje i zobaczymy.

co ciekawe - mniejsza trzyma sie bardzo dobrze, większa widać ze zaczyna cos sie złego z nia dziać. Natomiast kolor taki miały od zawsze l, ciemno zielony. 

Inny kolega na forum ma lowrydery ale u niego sa zdecydowanie jaśniejsze ale i bardziej powyciągane. 

??

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+