Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 4x23W | LowRyder #2 Auto


Recommended Posts

  • Replies 155
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 tygodnie później...

Drodzy

koniec. Ostatnie topy poszły do słoików. Mam dwie rodzaje (bo z 2 roślin)

te z żółtymi liśćmi bardziej na rozmowe i relaks. Te ze zdrowszej rosliny bardziej ubijajace. Ale oba bardzo spoko.

wyszlo pół słoika topów pewnie z 20g jest.

 

bardzo Dziekuje wszystkim za pomoc, szczególnie tym, którzy najwiecej cisnęli. Dzieki Wam na obczyźnie mam cos co ciezko znaleźć !!!! 

Trzymajcie sie - pozdro

(post jest zakończony)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No i gratki. Sam byłem kiedys na obczyznie i praktycznie nikogo tam nie znałem. Przyznam że masz rację, bo ciężko było coś znaleźć. Czasem przypadkiem gdzieś cos ale sporadycznie i straszny syf. Na pewno zbyt mało by dawać radę z nadpobudliwością ;) Pozostawał shitowaty hasz od "dziadka" w którym to często trafiało się na plastikowe kawałki :Facepalm:

Wrzucaj nastepne pechy bo 20g na długo nie starczy ;) A niestety 3 miechy trza czekać na nastepne żniwa

Zarzuć jakieś foty jak to wygląda wyschnięte bo ciekaw jestem

Pozdro i smacznego!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzieki Pany za pozytywne komenatrze.

w plastiku jest susz po nr 2 z żółtymi liśćmi i jak dla mnie póki co ten temat jest mocniejszy. large.IMG_5500.JPG.4ae359357ae2a7115fc171cfc63ef510.JPGlarge.IMG_5502.JPG.664b02260431bdccc0f20188d7d9c194.JPG

no i nr 1. Trzymał sie twardo. Nie urusl jak 2 ale za to bez chorób do konca. Bardziej stonowane palenie

large.IMG_5501.JPG.bb9026c0e7b4f7cc305dd8c24eb12ab9.JPGlarge.IMG_5504.JPG.bd18c0369168672e781384359534cfb8.JPG

suszone dokładnie po 7 dni. Następnie w pojemniki w ciemni, codziennie otwierane na około godzinę. Po tygodniu otwierane tak co 2-3 dni na kilkanaście minut. 

Zapach delikatny. Nie wali trawa, a raczej suszonymi roślinami.

pozdroooo

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+