Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 4x23W | LowRyder #2 Auto


Recommended Posts

  • Replies 155
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Elo

up nr raz 62/42 flo

roslinka sobie rośnie końcówki liści sa delikatnie żółte ale tak jest od kilku tyg. Dla pewności przelałem ja dzisiaj 5 litrami wody. Wyglada tak:

large.IMG_4962.JPGlarge.IMG_4963.JPGlarge.IMG_4964.JPGlarge.IMG_4965.JPGlarge.IMG_4968.JPGlarge.IMG_4976.JPGlarge.IMG_4993.JPG

natomiast nr 2 zgodnie z WasYmi sugestiami poszedł do wycięcia, ale

wycialem tylko te topy, które miały najwiecej suchych liści. Po obcięciu wyciągnąłem to co żółte i poszły do suszenia:

large.IMG_4959.JPG

nie wydaje mi sie zeby łodygi gdziekolwiek gniły. Były twarde i jednorodne w kolorze, ale to nie ja jestem specem

zostawilem pare zdrowych topów, przelałem raz jeszcze i jeszcze zostawilem

large.IMG_4970.JPG

co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mały up

nr1 64 d życia/ 44 d flow

po moim błędzie zachlapaniem mam nadzieje ze nic sie złego nie wydarzy. Roślinka rośnie. Zrobiłem pare fotek w zbliżeniu. 

large.IMG_5008.JPGlarge.IMG_5009.PNGlarge.IMG_5010.JPGlarge.IMG_5011.JPGlarge.IMG_5012.JPG

Ps w postach wczesniej pojawiła sie sugestia by lekko dodać nawozu. Ale póki ci nie dodawałem. Idzie tylko woda.

natomiast nasz felerny nr 2. 60/43

Zrobiłem fotę świeżo uciętej łodygi - jest w srodku biała. Pojawił sie na pozostałych topach lekki szron. Nie wiem wiec co i jak. Pleśni wg mnie nie ma ale specami to jesteście wy...;)

large.IMG_5017.JPG

Rozumiem, ze te topy, które poszły do suszenia bedą ok do palenia - choć Power pewnie znikomy..

suszarnie zrobiłem z pudełka po butach. Z jednej strony wiatrak komp wylotowy, z drogiej otwory - wewnątrz jest jednak ciemno. Będzie Ok czy raczej powinno sobie wisieć luzem gdzieś na otwartej przestrzeni? Widziałem na GL ze używają do tego box'ow wiec i ja tak zrobiłem...

Any comments?

Edytowane przez Tedsharp
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

To co sie suszy to pozagladalbym ja to wyglada wewnatrz topa,poki jest swierze. Jesli rozchylisz (dla pewnosci moznapoobrywac) topy a w srodku bedzie zielen, jest ok, jesli na tomiast jest tak jak by przesuszone (zolte, brazowe) to plecha. Niepotrzebnie z fleszem robiles zdj. suszarnia powinna byc ok ale jak przesuszysz za szybko to bedziedrapac w gardlo, zduzejilosci azotuco dales to pewniew smaku tez nie zachwyci.

http://trawka.org/forum/489-choroby-roślin-i-szkodniki/

W suszarni tempa 19 a wilgotnosc 50 i tak przez 5-7 dni.

http://trawka.org/forum/478-koniec-uprawy-zbiory-przygotowanie-i-wysuszenie/

Wszystko jest!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzieki za odp.

topy sprawdzałem - sa Ok. Jeszcze można je rozchylić. No coz nie wywalę do śmieci. Zobaczymy. Jakie bedą takie bedą.

tak tak - czytałem bardzo dużo materiału z forum. Widziałem w jednym artykule temp 18-20. W innym juz 15-23 jest rozpiętość. temp u mnie około 18-19 st. Wilgotności nie moge zmierzyć. Od piątku łodyga nadal jest giętka wiec sie spokojnie susza. 

Z 1 spokojnie czekam. Pod koniec tyg wrzucę up to sami ocenicie.

@joka.menas Dzieki za rady!!

 

 

Edytowane przez Tedsharp
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+