Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 4x23W | LowRyder #2 Auto


Recommended Posts

Up & Prośba o pomoc !!

roslinki zostały na 7 dni i tak naprawdę tylko na nr 1 widać różnice. Przypomnę, ze obie były przechowywane w tych samych warunkach i tak samo podlewane.

nr 1 56/36 flo

roslina zielona, wyglada na zdrowa topy ewidetnie sie zmieniły. Poniżej foto całej + dwa topy 

large.IMG_4866.JPGlarge.IMG_4867.JPGlarge.IMG_4868.JPGlarge.IMG_4869.JPG

Nr 2 52/35 flo

pomimo przelania - stan jak widać. Nie wiem czy mam ja nadal trzymać czy ściąć i ususzyć tak jak jest?? Co radzicie??

large.IMG_4862.JPGlarge.IMG_4863.JPGlarge.IMG_4864.JPGlarge.IMG_4865.JPG

To wlasnie nr 2 miał byc moim pierwszym dziełem bo sie znacznie rozrósł jak na mój mini box injak na Lowrydera2 ale efekt jest jak widać.

Moje pytania

- ostatnie podlanie było 8 dni temu przed wyjazdem, podlane "pod korek"; podlewać?

- w waszej ocenie nr 1 - zostawić jeszcze?? Ja bym go chyba jeszcze przeciągną tak maks tydzie 

nr 2 - ja bym go chyba ściął bo wyglada średnio choć jest młodszy 

poradzcice co robic.... z nawozów mam tylko biohumus i florovit wspomniane we wcześniejszych postach

z góry Dziekuje za pomoc.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 155
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

To chłopie przeje.... z nawozami ta druga już też zdrowa nie jest widac że lada dzień bedzie wygłądać tak samo.Rośliny przez nadmiar azotu zablokowane ,problem z poborem potasu.Jesteś niecierpliwy i na bank robisz tak by szybko spuchły i skończyły ale natury nie oszukasz.Przez nadmiar azotu rośliny nie budują kwiata odpowiednio i wstrzymują kwitnienie które będzie fest przeciągnięte.Jak chcesz to tnij to twój cyrk ale rosliny tpo nawet nie połowa tego co powinno być.Twoja niecierpliwość mi podpowiada jedno daj sobie spokuj z uprawianiem tej rośliny! Zetniesz teraz to będziesz jarał nafaszerowany nawozami shit,rośliny trzeba dobrze wypłukać a o curingu nie wspomne więc na twoje ciśnienie to za dużo.Naprawdę zostaw to na razie ,poczytaj,podpatruj innych i moze później jak trochę dojrzejesz wróć.Nie piszę tego żeby Cię obrazić ale sam zobacz roślina auto to min 70 dni od pestki bez przygód z azotem a każdy post twój od pojawienia się pierwszych kwiatów to tylko już ścinka czy nie?Wybacz ale to moje zdanie, Ty zrobisz jak zechcesz.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Stary Dzieki za komentarz ale po co tak. Jak masz prawko to na bank miałeś tez i stłuczkę choć Ci mowi spokojnie, niespiesznie sie... Pisałem juz wczesniej ze dawałem co podlanie nawóz wg dawki dopiero od kilku podlan nie daje. Uczę sie i pi****e tematy, zeby potem zrobic jak potrzeba.

wiem, ze jesteś kot kuty na 4 łapy, ale bez sensu porada - odstaw to i tyle. Od speca jak Ty - mówiąc wprost - oczekuje by powiedział: podlewaj i czekaj do 70 dni i nie pytaj czy ścinać. Czekaj i tyle.

forum jest - mojej prywatnej ocenie - dla młodzianów takich jak ja i dla czarodzieji co wymyślili cos nowego, osiągneli cos ciekawego. Jak zamknięta grupa pro'sow ma sie chwalis kolejna kilkudiesiata uprawa zamknięta z pozytywnym wynikiem to chyba nie o to chodzi?? Jak kolejny grow tez mi nie wyjdzie to nienależne do paczki - mam czekać w poczekalni??

pozdro .... i Dzieki za odpowiedz @SmakMaroca999

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie ma tu zamkniętej grupy propsów jak to określiłeś kazdy pomaga, ktoś zakłada tematy po to by pokazać ile wyciśnie? z tym też sie nie zgodzę nawet ten co robi to samo w kólko na tym samym sprzęcie np. jak ja robię po to by właśnie świeżaki ptrzyli i się uczyli tak samo jak chcę pokazać jak dana odmiana się spisuje i wynik tu nie jest najważniejszy ale jak wyjdzie np;najlepszy jaki był dotychczas to człowiek się cieszy ze osiągnoł coś co mało któremu się to udaje.Moje relki jak i wielu tu są właśnie robione po to zeby pomóc i przybliżyc specyfikację danej odmiany a do tego to świetna frajda i wymiana spostrzerzeń.Pozdrawiam i życze sukcesu w kolejnym grow i pamiętaj na przyszłośc by nie lac nawozów co podlanie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Cisnienie lekko podskoczylo ale widze ze kazdy stara sie grzecznie pisac :D. Faktycznie, strasznie ciemne liscie. Przelej obie ok 7 L wody i czekaj, choc na ta jedna nie masz co liczyc, ale mozesz zostawic i patrzec, moze wysnujesz sam jakies wnioski, ktos cos jeszcze dopisze.

Tu bede, moze nie bronil @SmakMaroca999-a, bo on sam sie broni bardzo dobrze ale stane po jego stronie. Sam zadajac pytania na forum, czesto zanim dostalem odp to sam ja znalazlem.Tak wiec duzo czytac i trzrymac sie podstawowych zasad. A podstawy sa bardzo dobrze opisane na kazdym z forum. Dodam jeszcez (jak sam rowniez widziesz) ze to co pisze producent to jedno ale warto jeszcze posluchac osob z forum, ktore juz mialy doswiadczenie z danymi produktami i weryfikuja porady ze zdj jakie widza.

Osobiscie dodam ze gdyby niete problemy to wygladaly by naprawde super.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Panowie - żadne ciśnienie.:) poprostu juz 26 lutego w moim up'ie przyznałem sie do błędu, ze dawałem nawóz co podlanie. I tyle. Od tamtego czasu podaje tylko wode. Teraz zostawmy juz temat błędu i:

@joka.menas przeleje je w takim razie raz jeszcze. Czy woda po takim przelaniu powinna byc czysta czy może mieć zabarwienie od gleby np takie lekki brązowawe??

@SmakMaroca999 czytam Twoje relki. Jak widze jakie papu podajesz to uwierz mi - pomimo, iż jak pisałeś, masz mnie za narwańca - ja bym dał tyle nawozu tylko po przeczytaniu Twojego GL i wiedząc ze wynik był Ok. Jak widziałem z jednym auto miałeś problemy, ale efekt jaki masz - szacunek.

takze Pany Pozdro i .... Ide przelać !!:)

wyniki przelewek

nr 1 zdecydowanie czystsza woda - kolor jasnego moczu ;), ale tez zauważyłem, ze woda zdecydowanie szybciej przelewa sie przez donice. Skoro przelatuje szybciej to może i mniej chemii zostało w srodku

large.IMG_4881.JPG

nr 2 woda dużo ciemniejsza w kolorze (niestety nawiąże...;) moczu po ciężkiej imprezie ;)

woda przepływa tez wolniej zdecydowanie wolniej. Po przelaniu cały czas szedł ciemny kolor (poszlo 5 litrów - nie mam wiecej dostanę kranówki) - to wlasnie roślina z problemami...

large.IMG_4879.JPG

Myślicie zeby jeszcze ja przelać aż kolor będzie jaśniejszy??

Edytowane przez Tedsharp
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

powinno pomóc to przelanie,wody nie musisz wylewać zostaw sobie ja do podlewania nie będziesz musiał lac nawozu ;) a co do czytania moich relek rzeczywiście jeden problem z rosliną był choć lekko nier uważnie czytałeś bo to nie automat :) SSD sadziłem pierwszy raz i nie wiedziałem że roślina nie potrzebuje tyle papu ale szybki e-mail do kolegów w NL i szybka odpowiedż poprostu ta roślina nie potrzebuje tyle papu i jak robię teraz jej pożywkę to sugeruje się zaleceniami chłopaków i kalibruje tak by ec wynosiło max1,6 i juz jest fajnie.Nie popełnia błedów tylko ten co nic nie robi.Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@SmakMaroca999

chlopie jedna sprawa jest dla mnie jasna:

mamy pestkę auto. Moje zaczęły kwitnąć po 19 dniach. Jak rozumiem ten 19 dzień to by było zawsze bez względu jaki FP, jaka woda, jaka ziema, nawozy czy bez??

chodzi mi o to czy genetyka nie daje wyboru roślinie czy daje?

i jak ma sie to do okresu kwitnienia? 

Czy roślina musi osiągnąć pewna dojrzałość bez względu czy to jest katalogowe 60 czy realne min 70 dni? Czy znów to genetyka mowi TERAZ i koniec??

pzdr

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+