Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 4x23W | LowRyder #2 Auto


Recommended Posts

genetyka tez ma wiele do powiedzenia i właśnie po to sa relki bo nie zawsze to co pisze producent co do końca kwitnienia przez roślinę to mija się z prawdą lub zostało uzyskane w optymalnych warunkach na danej liczbie plantów.U ciebie to nie wynik genu takie kwitnienie tylko za duzo lania azotu co spowodowało wstrzymanie kwitnienia.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 155
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja na pewno zagladne, bo bardzo spodobal mi sie ten projekt.

Po to, tu zakladamy fotorelacje zeby sie uczyc i aby inni tez uczyli sie od nas (od poczatkujacych na bledach :D), to tak jak ze zdaniem na prawo jazdy, nie bedziesz po egz swietnym kierowca, trzeba praktyki i czasami kilka bedow zrobic by sie nauczyc.

Glowa do gory i do zobaczyska za tydzien. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No to up

obie rośliny konkret przelane 3 dni temu. Od tego czasu zdecydowanie podniosła sie siła zapachu :)

nr 1 dzien 60/40flo

sam nie wiem czy widać jakaś różnice... może przybyło szronu... large.IMG_4934.JPGlarge.IMG_4935.JPGlarge.IMG_4936.JPGlarge.IMG_4937.JPG

no i nr 2

wg mnie jakby lekko odrzyl. Ma nowe zielone liście i jakby nowe topiki/kwiaty szczególnie w dolnych partiach

large.IMG_4929.JPGlarge.IMG_4930.JPGlarge.IMG_4931.JPGlarge.IMG_4932.JPGlarge.IMG_4933.JPG

No i tak to wyglada ...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Szczerze to pleśni nie zauważyłem (takiej jaka znam z doznań spożywczych), bardziej widze roślinę, której zielone liście usychają.

ale jak uważacie, ze ta choroba jest pleśnią to zetnę i mimo wszystko spróbowałbym ususzyć ....i może jednak cos z tego krzaczka chorego "wypali"...??

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+