Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Recommended Posts

  • Replies 297
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

@joka.menas twoje dzieci bym zobaczył ale sie nie chwalisz :P . Ja tez sie strasznie boje plechy, stoi w boxie juz pochlaniacz i wyciąga wodę z powietrza :).

@SmakMaroca999 tylko juz serio nie mam gdzie kotwiczyc bo jedyne miejsce wolne to tam gdzie pochłaniacz stoi :/ . 

I jeszcze mam pytanie dotyczące AN czy jest jakis zamiennik big buda tej samej firmy?bo nie wiadomo kiedy w moim grow bedzie dostawa a nie jestem jakoś zwolennikiem kupowania przez internet.

Edytowane przez Pandafriend
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

U mnie nic sie nie dzieje, tak jak jablon- jablka rosnal a pozniej tylko przybieraja na kolorze.

Narazie nie masz co sie bac o wilgoc, dopiero zaczyna kwitnac. Czytajac to na flo od 30-40% wilgotnosci ale to pewnie w pozniejszym stadjum (ale tego staram sie trzymac, ale jak mi wskoczy na 47% to juz jestem spokojny), mnie uspokoil post od @Plantator-a, 8 post od gory, i zobacz jak on ma rozwiniete kwiaty

Ale fakt on tez ma inny spret, ale ta jego info o wilgoci (50%) mnie uspokoila

Z tego co zauwazylem to roslina podczas kwitniecia sama mniej paruje i dzieki temu wilgoc jest troche mniejsza ale dobrze ja tez wspomoc przez pochlaniacze+grzanie+wiatrak mieszajacy.

Edytowane przez joka.menas
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@joka.menas ja to wszystkie growlogi przeglądam po kolei, wiec mi nic nie umknie :p. zanim założyłem tu konto to przeglądałem rożne fora itd sprawia mi po prostu czytanie fotorelek przyjemność. Pamietam jak natknąłem sie na fotorelacje scoobiego z dwoma żarówkami ledowymi i chyba tez russkiem. 

@Scooby-Doo dzięki,na razie zostawię ja tak jak jest, jak bedzie za mało miejsca to zacznę ją podwiązywać. A masz jakas propozycje zamiast big buda tez AN?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+