Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Recommended Posts

  • Replies 297
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

@Pandafeiend ty znowu panikujesz dolne liście pierwotne i te trójpalczaki roslina zrzuca jako pierwsze i dlatego zółkną wcześniej ,nie ma co panikować jak szczyty liścia ci nadpali lekko tylko czekać na rozwój sytuacji.Więc jeszcze raz apeluje do Ciebie wrzuć na luz bo znajdę i wypłace ojcowskiego ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja powiem moje zdanie, zobaczymy czy zaczynam pojmowac uprawe (ale chcialbym zeby ktos mnie poprawil), wiec NIE SUGERUJ SIE MNA.

Brak potasu, ale nie lal bym nic z duza iloscia azotu bo liscie masz ciemne (szkoda przenawozic), wiec ja NIE ROBILBYM NIC, czekal na przesuszenie gleby wrecz zeby liscie wrecz lekko wiedly, pozniej woda tak zeby troche przelac ziemie. U mnie przed kwitnieniem tez kilka lisci zolkly ale roslina caly czas daje rade i co jakis czas przysusza caly czas te same liscie, reszta lisci sa ladne, silne, zdrowe! Wiec bez paniki.

Prosze o poprawienie mnie i jesli gdzies mialem racje to tez prosze o info.

Edytowane przez joka.menas
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

I nie chodzi o to, że panikuje i wgl tylko na tej uprawie chce sie nauczyć jak najwiecej po prostu, żeby nie popełniać pózniej tych samych błędów... a jak o cos pytam to nie jestem pewien. Np znalazłem właśnie zdj wstawione chyba przez misia z niedoborami i przenawozeniem ale niektóre przypadki sa bardzo podobne i sam nie jestem w stanie rozpoznać. 

@joka.menas dzięki 

@Scooby-Doo moze polecisz cos AN bo mam możliwość kupienia dzisiaj. zastanawiałem sie nad bloom i czy polecasz ta odżywkę na ten przypadek?

Edytowane przez Pandafriend
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@joka dobrze napisał że azotu sporo i to zaburzyło przysfajanie innych micro pierwiastków.
@Panda Widać ze zaczyna brakować magnezu,wapnia i siarki .Z AN jak juz kupić chcesz to Bloom i Micro to powinno starczyć ale jak masz troszkę grosza to big buda na kwitnienie w grow shopach widziałem gdzieś nawet w buteleczkach 100ml dla ciebie wystarczająco.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+