Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Recommended Posts

  • Replies 297
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zagladaj sobie jak vi to przyjemnosc sprawia, po to to robimy. Powiem ci jak bys zobaczyl mojego pierwszego White Diesel Haza w 28 dniu to on byl juz w polowie zolty i pierwsze papu dostal jakiegos bloom boostera bo myslalem ze to pelny nawoz na flo. I pozniej juz byl caly zolty. Twoja panna zielona piekna ma wigor , ty tu masz pomoc a ja wtedy nawet nie wiedzialem ze trawka.org istnieje . :Facepalm:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Pasjonista bez pomocy i zje*** (za jedno i drugie jestem mega wdzieczny) nie dałbym rady na pewno i moja kobietka by skończyła jak twój diesel , szczerze mówiąc tą fotorelacje zacząłem bo przymierzam się w następnym projekcie do UV też od mnicha(marzenie o fiolecie). chociaż ostatnio pomyślałem, że mam sporo nasion w zapasie rqs critical i ak, wspomniany uv, sex bud..(bład świezaka kupowanie nasion) i dam wam wybrać co chcielibyście zobaczyć u mnie, jeśli bedziecie zainteresowani :P

Edytowane przez Pandafriend
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jasne bedziemy , glosowanie zrobimy i zwyciezy ten co bedzie mial najmniej glosow !!!!! Ale tego dieselka to plagron terra bloom uratowal i mialem leda ufo 90W uprawa trwala 3 miechy tak go na flo przetrzymalem ze byl to jeden z najmocniejszych kosiarzy jakie mialem , dlatego uwazam ze automaty daja moc jak je sie dluzej przetrzyma, jak pisza 60 dni daj im 70 , a ci na cflkach 80 dni. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+