Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 6x23W | Jack Herer


Recommended Posts

  • Replies 112
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Siema :blant:

 

Powiem Wam tak, ta roślina co wygląda jak c$%j :D przez całe jej życie z liściami odrosty w ogóle nie rosły, tylko roślina pneła się w góre, nawet po fimie, odrosty nie zaczeły rosnąć. Po ścięciu liści, zajrzałem po południu, wszystkie odrosty centymetr półtorej większe :D Na reszcie roślinek nie widać jakiegoś szokującego powiększenia.

Z resztą te liście, które ściąłem były poskręcane, 50% powierzchni spalone od miodu, na szczęście nie było to przedawkowanie przez korzenie i roślinki są zdrowe. Zastanawiałem się żeby robić Main Lining, ale bałem się stresu, więc postanowiłem wyhodować kilka pięter + fim + fryzjer liści z głównej łodygi. A z tym miodem to aż jestem taki hepi, że odrosty praktycznie w ogóle nie oberwały :D Cud :)

Na wszystkich pannach są już preflowery, nie włoski tylko takie igiełki, po 4 na piętrze :D

Myślę, że w piątek znowu je zestresuje. Tylko jeszcze nie wiem czy siatką czy lst.

 

Dodam jeszcze, że 4 z 12 żarówek to LEDy 3000K, znalazłem dziś w duperleach taką fajną żarówe ledową z czerwonym światłem :D jest w niej 18 diód fi 0,5 cm. Poczują laski różnice ?

Edytowane przez Killerontheroad
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

SIema Koleś :D

Nie zaglądałem do boxa przez 7 dni, od ostatniego podlania mineło 7 dni. Urosło wszystko bardzo fajnie, ale mało wody, podlałem wszystko, trochę poprawiłem linki, trochę oberwałem suchych liści, w jednym krzaku zrobiłem znowu fim :D taki mały experyment :D:bongo:

large.1.jpg.9c0fc66703663feb2874fb6212b9

W galerii, u mnie w profllu jest reszta zdjęć -> jak tu kilknę to zobaczę :)

 

Chciałem Cię jeszcze zapytać masz może odcisk jakiś grzybków fajnych, odeślę Ci jak mi zaowocują :D

large.youtube.jpg.340f70eceda342cdb705ec

Ziomek napisz, że tak :D

 

 

Edytowane przez Killerontheroad
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Koleś to na fotce to nie Columbiany tylko Psilocybe Cubensis "Cambodia" po drugie fotka jest z tej strony rowtrades.com/es/kits-de-cultivo-de-setas-magicas/15-kit-de-cultivo-de-setas-psilocybe-cubensis-cambodian.html Więc co ty na to?Myśle że jednym czym możesz się podzielić jest przypał!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+