Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 6x23W | Jack Herer


Recommended Posts

joka.menas

 

Siema

Ziomek spokojnie, bo gdyby lampa nie spadła to nie miałbym żadnych powodów, żeby pytać ile g będzie :D bo rosło wszystko super, byłem mega bardzo zadowolony. A jak Ci się spali 60 % łodyg od szczytu w dół, to trudno, żeby się ogarneły. Było 0 liści. To moja wina, że nie przyłożyłem się lepiej do tej lamy, ale 2 miechy czy nawet dłużej, nie było z nią problemów.

W dodatku tak naprawdę uprawiam cannabis od sierpnia i zamierzam nie przestawać już :D więc chcę się wszystkiego nauczyć i muszę robić doświadczenia.

 

A 5 czy 10 dobrego zielska i tak czasami wpada do kiermany.

 

Edytowane przez Killerontheroad
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 112
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Żarówki może na weg ci na następny grow posłużą, skołuj  sobie jakiegoś leda lepiej, z chin poszukaj albo uzywke albo eBay. Ty potrzebujesz  najlepiej nawoz jeden i ten sam na grow jak i na glo a najlepiej taki co sam reguluje pH, np. Grow Micro Bloom   od AN. Trzy buteleczki 0.5 L około 65zl. Od pestki po Harvest lac nawozy zgodnie z tabelka producenta , drzewka puścić wolno i wziasc cos na wstrzymanie ,czopki czy cos. Każdego dnia możesz tylko patrzeć jak rosną , nie dotykać patrzeć i podlewać jak trzeba i patrzeć każdego dnia. To będzie dla ciebie najlepszy trening.Ty jeszcze nie widziales jak wygląda roślina jak rośnie sobie spokojnie od ziarenka po sam Harvest. Jak juz to poznasz to czytaj dużo w międzyczasie. Tak w najprostszy sposób nauczysz sie najwięcej. Inaczej jesteś na przegranej drodze i będziesz za rok na tym samym poziomie i tak w kółko.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siema

Dziś wszystko ściąłem. Zbiory praktycznie na masło. Chwila przerwy i otworzę znowu.

Joka :D Luzik

Pasjonata, doniczki ważne są :D kosztowały trochę :D haha i zielone.. Nawozu na weg i na flo mam na kilka upraw jeszcze. Mam 6 dużych doniczek i myślę znowu 6 zasadzić, chodź teraz chodzi mi po głowie, żeby zmniejszyć powierzchnie do 0,3 żeby mieć optymalną liczbę lumenów, a nawet tak, żeby na powierzchni z tych żarówek co mam było 20 000 lumenów. Automaty, pewnie AK47 i jeden sezon na pewno od Anesi, pewnie Hawaiiana:D tylko jeszcze nie wiem ile automatów. Zrobie to tak, że automaty będę tyko podlewał, a sezona będę ciął Main Liningiem, jak zetnę automaty to przełączu sezonowi dopiero na flo :D Doradź mi z tą powierzchnią czy opłaca się wzbogacić te lumeny.

Pozdro.

Edytowane przez Killerontheroad
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Killer wpadają nas komentować, z następnym tak za miesiąc wyrobisz sie. Wes jakąś prace dorywczą zalatw sobie,sasiadkom byś pomógł cos tam zawsze dorzuca do projektu. Albo jakiegoś kumpla zaufanego  z kaska zwerbuj to szybciej i lepiej wystartujesz. Ja czekam z niecierpliwością na twój 2 gi  project, ale do tego czasu wpadaj i sie tu na forum udzielaj. Jajcasz z ciebie co nie malo!!! Czyli co Vito może przenieść growloga do zakończonych..? Pozdro i do usłyszenia jutro

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Powiem Ci mam dużo wolnego czasu, ale pracować to mi się nie chce narazie :D wolę spędzać czas z dzieckiem, :D Swoją drogą myślałem o jakimś dodatkowym zajęciu :D i nawet szukałem jakiś hurtowni dropshipingowych z branży cannabisu, ale nić.

 

Jutro zrobie blanty i spalę wszystko naraz..

large.1.jpg.14ec52d2412470f963dff3c63b65

To zdrówko Chopie :D

large.2.jpg.41fc5a0cffca4e8e846bfea2bf09

Pyszne wyszło :)

 

KONIEC

Edytowane przez Killerontheroad
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Na raz wypiles, szkoda lepiej jutro z rana, cały dzień na bombie byś miał. Szkoda , szkoda ze nie poszło jak chciales , ale nie ważne wrocisz z większą walizka doświadczeń . Na koniec następnego growloga na pewno będzie tego tyle ze ci starczy do następnego i tak coraz lepiej i więcej .  Wiesz następny tak przed wakacjami byś skończył i lato będzie na bombie. Im szybciej wystartujesz tym lepiej. Może maja jakieś gratisy gdzieś jakieś darmowe pestki poszukaj na necie  to byś juz wystartował , czy ci poszukać co ??? Ziemie masz

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ty ta anesia to ma same odmiany ponad 20% THC , Bruce Benner i inne . Ta która wybrales ma 11 tyg. flo, przy twoim main liningu to będziesz miał z 20 tygodni uprawy. Poszukaj sobie takiej co szybko kwitnie jest silna na:przenawozenia, przelewania, wysokie temperatury upadki lamp, Taka nieśmiertelna odmiana. Ja znam taka jedna, specjalnie dla ciebie

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No powiem Ci, że kozak jest ten seed bank, bardzo przemawia do mnie ich oferta :D Ten BB też jest super :D Ogólnie mango, berry, banany i lemony do mnie przemawiają.

AK47 właśnie wydaje mi się bardzo odpowiedni dla mnie :D Szybki i ma orzechowy laskowy zapach.

A sezon objętne ile będzie rósł. Ta Hawaiiana na outdorze do 3 metrów rośnie :D Taką sobie wymyśliłem strategie na uprawe :D Z uwagi, że lubie hst to 2 miechy weg :D Jak będę miał zielsko z 5 af to będzie sobie nawet te 11 tyg. spokojnie kwitł. Miejsca uprawowe ma półtorej metra wysokości, to i tak mi się zmieści, a nawet jak nie to go połamie i tyle :)

Zobacz, to są nietrenowane rośliny, nie ?

W ogóle właśnie dlatego się zastanawiam nad zmniejszeniem powierzchni, mam 15/16 tysi lumenów, dołożyłbym jeszcze żeby było ponad 20 i żeby się zmieściła jedna roślina taka jaką on tam sobie trzyma.

 

Edytowane przez Killerontheroad
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+