Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 6x23W | Jack Herer


Recommended Posts

  • Replies 112
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Właśnie ja chciałem szybko, a nie dużo :D na następny raz będzie 1:trawka: sezon i 3 auto. Samo HST, w sensie ten Main Lining :D  Banana Og Kush sezon i Haze Berry i coś jeszcze podobnego :D

Za 3 razem muszę ściać w max 50dni

 

Jak sobie teraz myślę, że powinienem mieć 80g od 3 dni czy nawet więcej z tych automatów :D

A one dopiero kwitną, to licze na więcej :joint:

 

 

 

 

:trawka:

Edytowane przez Killerontheroad
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siema :)

Joka.menas pewnie dobrze się doliczyłeś :D a jednak jest więcej, każdy krzak ma minimum 6 takich głównych odrostów :)

Kupiłem nawóz do roślin kwitnących npk 458, wcześniej podlewałem npk 747. Podlałem pełną dawką tym nowym i ukorzeniaczem przedwczoraj.

Think Different jest już w pączkach, a reszta nic.

large.3.jpg.718f326b83b32323bea7492a288f

large.7.jpg.56b619c2b86fa1f7259fa00a7010

Więcej zdjęć -->

Powtórny fim na jednym z krzaków przyją się, ale spowolnił go mega, lepiej było nie robić. Fryzjera też bym nie robił, no ale.

Generalnie zauważyłem, że inaczej teraz rosną, wcześniej odrosty wychodziły równolegle, a teraz tak jakby naprzemian. To oznacza że zaczeły kwitnąć ? Co zrobić żeby kwitły. Martwię się, że znowu popsułem i lipa tylko zakwitnie.

Czy jak się wszędzie pojawią pąki to mogę wydłużyć dzień do 20 czy się pohermią ?

 

Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

teraz juz zostaw, indukcja (tak to sie nazywa?) moze trwac nawet 9 dni + te Twoje treningi to rosliny dopiero dochodza do siebie wiec moze potrac dodatkowo 2 dni (tak przypuszczam) skoro pojawily sie pierwsze wasy to teraz kwestia czasu i duzo zagladaj czy jaja nie wychodza nie wiemy jak zareagowaly na te twoje treningi. Ukorzeniacz? Teraz?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

joka.menas

Think Diffrent uformował już kwiatki, o niego to w sumie się nie martwie wcale, ale reszta nic, same preflowery. Na jednym JB są tycie oznaki płci, ale jeszcze nie wiem czy cipka czy fi*t. Generalnie nasiona są feminizowane więc jaj nie powinno być. Tylko martwi mnie to, że nie kwitną pomimo odstawienia nawozów przez dwa podlania, a Think Different pomimo faszystowskiej nadgorliwości zrobił to automatycznie w 50 dniu, a w sumie to wyglądał najgorzej na wegu. Oglądałem co się u Ciebie dzieje w boxie :D też tak chce.

Ukorzeniacz cały czas, skończył się i kupiłem jakiś nowy z witaminą C i dostaną go w nadchodzącym podlaniu..

Edytowane przez Killerontheroad
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Teraz tylko cierpliwosci. Dzieki, u mnie AF pokazala sie chyba po 25 dniach swiatlo przelaczylem kilka dni pozniej i roznica ich jest 6 dni ale jak ja robilem defo to tylko kilka lisci z roslina ale nie na AF, staralem sie tylko robic ostre LST ale nie wyszlo tak jak chcialem, Tak wiec jeszcez raz Cierpliwosci za kilka dni juz cos powinno pokazac, lecz zrob to dla samego siebie, zagladaj czy jaja nie wychodza, Powodzonka :)

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tobie też powodzonka :D No powiem Ci, że zaglądam codziennie jak mi poradziłeś :) Swoją drogą jak zrobiłem ostatnio fryzjera to taka bania była, że kilka razy w życiu tak byłem najarany :D Rano jak się obudziłem to oczy jak chińczyk.. Nigdy w sumie tak dłuuuuugo fazy nie miałem, jakieś 16h mocnej bani..

 

 

Edytowane przez Killerontheroad
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+