Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 6x23W | Jack Herer


Recommended Posts

Godzinę temu, SmakMaroca999 napisał:

Koleś to na fotce to nie Columbiany tylko Psilocybe Cubensis "Cambodia" po drugie fotka jest z tej strony rowtrades.com/es/kits-de-cultivo-de-setas-magicas/15-kit-de-cultivo-de-setas-psilocybe-cubensis-cambodian.html Więc co ty na to?Myśle że jednym czym możesz się podzielić jest przypał!

 

Nie wiedziałem :Facepalm:

Przecież to tylko podglądowo :re:, jak ktoś ma mocniejsze jakieś to też jakieś meksykany bym pożarł :D chce wysłać 2 euro do fsre nl czy jak , ale ponoć ludzie czekaj 2-3 miechy i nic. Nie jadełem nigdy grzybów, a te polskie nigdy do mnie nie przemawiały, a te cubensis w Polsce rosną :D to sobie myślę muszę spróbować :D

Swoją drogą chciałbym klona Salvia divinorum, ale gdzie ją znaleźć to zupełnie nie wiem.. paliłem raz w życiu ekstrat 60, zapełniłem całe płuca. 5 minut 0 percepcji na rzeczywistość, ona jest poprostu w wyobraźni :D a potem jescze pół godziny śmiechu z morganami i zwidami :D no chce to wkońcu tak bardzo posadzić :D

10 godzin temu, Vito napisał:

mistrz-unio :D ogólnie co najlepiej zrobiłeś to to że nie zaglądałeś do nich przez 7 dni.

Don :D właśnie mogłem wcześniej, ale nie miałem czasu, tak je wysuszyło, myślę, że 3 dni wilgotność była zerowa, ale wczoraj namoczyłem gruby i wielki ręcznik, powiesiłem i przez noc im lepiej. Liście i rośliny były takie wiodkie.

large.1.jpg.199f05f586bf932ba65f0e00ebcf

Zdjęcie z przed chwili :) znowu w boxie śmierdzi bardzo mocno wyk*^wiście :D fajnie myślałem, że będzie gorzej przez te święta.

 

Edytowane przez Killerontheroad
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 112
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

SmakMaroca999

Pie$#@^nięty jesteś? powiedziłeś mi, że mogę mieć przez to przypał, to sobie szybko go usunąłem z tematu.  

38 minut temu, SmakMaroca999 napisał:

(...) wróć na to forum jak dorośniesz!

jaram ponad dekadę :big-joint: i w tym rok nie jarałem :D

38 minut temu, SmakMaroca999 napisał:

(...) tylko po co?

czego się wstydzisz?

komu chcesz zaimponować tym co robisz? (...)

i tak przecież używa się tora :D zrobiłem to dla trawki org, żeby jej nie narażać na sądy. Myślałem, że to jakieś prywatne, niefirmowe zdjęcie. :big-joint:

 

 

Mam jeszcze jedno pytanie do widzów w temacie :D kiedy te krzaki pokażą topowe włoski ?????? Liczyłem to jest ich 49 dzień wegetacji, automatyczne, a jeszcze nie kwitną ? Myślę przełączyć im 12/12 ? bo się niecierpliwe, a to chyba im pomoże, nie ?

Myślisz będzie ze 100 ?

Edytowane przez Killerontheroad
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

przepraszam ze sie wtracam ale czuje ze musze. ok ok, co  bylo to bylo, pamietajmy ze teks pisany nie oddaje wogole emocji, wiec czasem moze byc zle zinterpterowany + to ze osoba czytajaca moze byc uprzedzona do osoby piszacej lub mie zly dzien, osoba piszaca tez moze miec gorszy dzien i cala zle zrozumiana sutuacja "...leci z tad do tamtego drzewa i w ch...j dalej..." jetesmy tu by uprawiac, zbierac doswiadczenie i uczyc badz uczyc sie.

13 minut temu, Killerontheroad napisał:

a Ty jeden zaczynasz być prz%$#&any.

osobiscie polecam na przyszlosc osobom ktore chca zalagodzic sytuacje z inna osoba to dobry pomysl nie uzywac slow wulgarnych badz obrazliwych bo to nie pomaga, ok juz nic nie mowie bo zaraz poleca (kobiety lekkich obyczajow) w moja strone :D lece do swojego TIPI :indiana: zobaczyc co panny robia, PEACE :yoda:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siema :big-joint:

 

joka.menas:blant:

 

Poprostu bardzo się zdenerwowałem :D wziąłem jego radę pod uwagę, a ten się jeszcze sadzi do mnie i mnie obraża.

 

 

Generalnie Panny dziś miały pierwszą 12h noc. Przełączyłem im fotoperiod na 12/12. Jest to już ich gdzieś 50 dzień i same preflowery ??

Przed chwilą skończyłem wszystko podlewać, dzisiaj sama odstana woda. Zauważyłem włosek :D Zapełniły boxa po brzegi :D

 

Z fartem Ziomek przez cały rok :joint:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siema :hemp_cook:

Postanowiłem dzisiaj zajrzeć do boxa :D

Flo :D 3 dzień 12/12

large.04metra.jpg.c681fac29beb08d078dbdd

[ 5x Jack Berry i 1x Think Different ] AF

large.dzien.jpg.4e2afc74766d5dc7d20ed85d

Think Different AF

large.Think_Different.jpg.32e991cefcda1f

Zrobiłem fryzjera, podlałem znowu po szklance czystą wodą, bo myślę, że azotowy nawóz spowolnił autokwitnienie aż do 53 dnia.

Słuchaj Ziomek:elo:

 

:D

 

Mają po 60cm wzrostu, a wycztyałem, że jak kwitną to podczas kwitnienia ile jeszcze urosną do góry. To 6 tygodni nie jeszcze ? Zmieszcze je ? metr 50 wysokości box ma :joint:

Edytowane przez Killerontheroad
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+