Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 6x23W | Jack Herer


Recommended Posts

:blant:PoLek:joint:Dzięki :D

 

Godzinę temu Lampa opadła, na szczęście po 15 minutach zobaczyłem, były żarówki o 2cm za nisko i przypaliło z 6 może 7 szczytów, jeden w Think Different'cie icon_biggrin.gif Ale się wkur****m strasznie.

A jeszcze dziś 2 JB podlałem 100% dawki + ukorzeniacz z witaminą C. Powiem Ci, że ten nowy ukorzeniacz z tą witaminą firmy Korzonek bardzo dobrze podziałał na dwie JB, które podlewałem wczoraj.

 

Z fartem Ziomek :zen:

 

Edytowane przez Killerontheroad
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 112
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Siema icon_queen.gif

Co tam Ziomek u Ciebie ? icon_thumright.gif

Ja zrobiłem o 2 dzisiaj fryzjera 5 damom Jack Berry. Uciąłem nożycami wszystkie liście wiatrakowe, zrobiłem z nich masło, a potem ciastka. Rosną super już topki na wszystkich karzaczkach. Think Different nie oberwała nożycami icon_biggrin.gif Naprawdę. rotfl.gif

Zdjęcia roślin zaraz zrobie icon_biggrin.gif Pewnie Ci się nie spodoba
icon_queen.gif

Przeczytałem ten temat i ok icon_biggrin.gif i myślę, że bardzo dobrze zrobiłem.

Edytowane przez Killerontheroad
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siema

joka.menas

Powiem Ci nie chciało mi się troche robić zdjęć samoym łodygom bez liści :D Chciałem poczekać aż trochę odrośnie, ale niestety lipa, lampa znowu spadła i uschło sporo wieszchołków, dałem rade ze zniczszczeń zrobić ciastko i blanta, więc sporo się zmarnowało, dlatego, że nie poprawiłem lepiej mocowania lampy. Sporo ucierpiała Think Diffrent. Nie wiem, gdybym nie zajrzał do boxa, to nie wiem czy by żyły te krzaczki.

Topki z TD i JB, suche.

large.3.jpg.a41bb00ca8b07ebb001c835314ae

large.1.jpg.4d034660a8ee6df25db240b2ee35

 

jak wyjdzie 60g pachnącego ztrimowanego włochatego jarania to i tak na troche mi wystarczy icon_biggrin.gif chcoiaż ta dycha na jednym musi być..

 

Z fartem Ziomy :D

Chcesz Buszka ?>

large.2.jpg.9ab5edb7d3ab5c23b1d9092a6c63

Edytowane przez Killerontheroad
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

killer to jest tak- kazdy z nas zaczynal, uczyl sie popelnial bledy blebleble. Dzidziaj wszedlem do ciebie czytam ostatnie posty i beka , kur...a mysle musze na pierwsza strone bo nigdy nie wczytywalem sie. Wjezdzam beka, mowie kolejne strony zostawie na pozniej pierw musze to napisac. Nie patrzac w jaki sposob zdobywasz doswiadczenie  to kur..a bede tu wpadal czesto, moze nie kometowal, ale naprawde jest smiesznie ,masz wyjatkowy growlog. Jak zakonczysz to wracaj z nastepnym growlogiem bo fajnie bedzie sledzic twoje postepy. A tak pozatym to laski twoje powinny byc przykladem dla nowych ktorzy maja zawsze obawy o swoje malenstwa ( ja tez mialem i mam) jak to nasza Roslinka ma powera i checi do zycia.  Pomyslnosci zycze  

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

killer jak tam zielenina, co tam u ciebie , zapodaj jakies foty uratujemy co jeszcze , no harvest coraz blizej , nie ociagaj sie. Pamietaj tyle ile zapalu masz do uprawy tylw samo do prowadzenia growloga. To ze ludzie nie komentuja i nie podpowiadaja to oznaka ze nie ma co.  Foty to bardzo wazna rzecz , dajesz jeszcze chwila i bedziesz mial pierwszy growlog, swoj wlasny . 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siema

Elo

 

O 1/19/2017 o 11:19, Pasjonista napisał:

killer jak tam zielenina, co tam u ciebie , zapodaj jakies foty uratujemy co jeszcze , no harvest coraz blizej , nie ociagaj sie. Pamietaj tyle ile zapalu masz do uprawy tylw samo do prowadzenia growloga. To ze ludzie nie komentuja i nie podpowiadaja to oznaka ze nie ma co.  Foty to bardzo wazna rzecz , dajesz jeszcze chwila i bedziesz mial pierwszy growlog, swoj wlasny . 

Trochę się sfrustrowałem :D Dzięki Ziomek za słowa otuchy :blant: bo faktycznie ile zapalu masz do uprawy tylw samo do prowadzenia growloga :trawka: więc, szkoda właśnie, uprawiam już od sierpnia i dobergo plonu, pachnącego zioła i sypiącego się z niego thc, nie zebrałem. Dziś postanowiłem wyje#$% dwa jb karły.

Całkiem zdemontowałem i zamontowałem ponownie lampe icon_biggrin.gif Naciskałem na nią z dość dużą siłą kilka razy i zero opadnięcia icon_biggrin.gif

Szkoda, że ta lampa spadła, krzaki idealnie się rozwineły i byłyby naprawdę bardzo piękne długie topasy..

Ale już myślę nad nasionami i nie moge się zdecydować joint.gif



Koleżanka Think Different'ka icon_biggrin.gif po podlaniu i przed lst, dziś popołudniu icon_queen.gif

large.0.jpg.4da4801bf654ff8609d51e241d15

large.1.jpg.71c980094a557432b27ad5c65eec

Skubnąłem sobie 4 icon_biggrin.gif Nie dobre w #hu!


Zrobiłem wieczorem LST i obniżyłem znacząco lampe, zrobiło się mega jaśniej icon_biggrin.gif Na zdjęciu może tego nie widać, ale jest ponad 15K lumenów icon_biggrin.gif od 2700K do 6500K nawet icon_biggrin.gif Łącznie 16 żarówek icon_biggrin.gif

20' dzień flo

large.2.jpg.e49219f770838a90bc576974ecbb

large.3.jpg.a50e7567716ff2153795bceee19e

Nie do pomyślenia, że człowiekowi może być tak szkoda roślin icon_biggrin.gif Tyle czasu rosły icon_profileleft.gif

Powiem Wam, że liczyłem, że już zbiore plon i spokojnie kiedy zacznę kolejną uprawę to na dwukrotnie większej powierzchni, a muszę nadal sadzić, żeby czekać icon_biggrin.gificon_biggrin.gif i myślę, nie powiększać, a zrobić 2 sezony icon_biggrin.gif

Długo szukałem siewek fajnych icon_biggrin.gif i k*rwa bym się miał ochotę skusić na taki zagraniczny seed bank, bo mają jako jedyni w europie chyba Banana OG Kush http://anesiaseeds.com/shop/banana-kush-2icon_biggrin.gif, ale z drugiej strony, może zasadzić coś, pewniaka icon_biggrin.gif White Widow od hempbrother, bo bliżej i taniej.

White Widow piszą, że rośnie 120cm icon_biggrin.gif i tak myślałem zasadzić ? na o,4m2
weg 20/4 + Main Lining icon_biggrin.gif wyczytałem w postach jakiś , że to da rade nawet 64 szczyty zrobić, ile to czasu schodzi na wegu ?

Jak najlepiej to zrobić Ziomeczku z forum :joint:

Napisz

:elo:

Edytowane przez Killerontheroad
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

joka.menas

 

Zależy wszystko od mocy :yoda:,ale gdybym ściął i wysuszył całego dojrzałego krzaka to w ogóle bym nie dodawał :joint:

 

Może jeszcze do grow logu :

Zamontowałem wiatrak wtłaczający powietrze :D

Jest razem 3, ładnie pachnie w boxie po otwarciu..

 

Powiedz ile g będzie ???

Edytowane przez Killerontheroad
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

16 zarowek, nic dziwnego ze spadlo, troche za ciezkie to moze byc, jak dla mnie tez troche strach, mimo ze moze byc dobrze zaizolowane itp to widzisz co sie stalo, ciezar zrobil swoje, ciesze sie ze tylko rosliny ucierpialy. Nie lepiej 1 badz 2 ale konkretne zarowki?

9 godzin temu, Killerontheroad napisał:

White Widow piszą, że rośnie 120cm icon_biggrin.gif i tak myślałem zasadzić ? na o,4m2
weg 20/4 + Main Lining icon_biggrin.gif wyczytałem w postach jakiś , że to da rade nawet 64 szczyty zrobić, ile to czasu schodzi na wegu ?

No na wegu trzeba badzie troche posiwciec, wszystko zalezy od mozliwosci boxa, moze nawet od doniczki, a jak to zrobic, Toping badz Fim i duzo duzo lst, moze nawet SCRoG byl by lepszy (na 64 szczyty to SCRoG jedynie).

9 godzin temu, Killerontheroad napisał:

 

large.1.jpg.71c980094a557432b27ad5c65eec

Pytasz ile bedzie G? Jak widze ta roslinke to moze od 5-10 G. To co widzialem u siebie jak kwitly i to co jest u CIebie, to myslal bym realnie. Gdzie tym roslinkom podzialy sie duze liscie? One nie wygeneruja dosc energi na kwitnienie z tych listeczkow! Sorki ale juz duzo osob Ci to mowilo ze u Ciebie roslinki nie maja czasu na regeneracje i w pewnym momecie juz nie wiedza czy zbierac energie na kolejne "przygody" czy na kwitnienie. Mam takie pytanie czy ty jak sie przytniesz nozem to rozchylasz codziennie rane patrzysz czy sie zagoila? Nie szukaj tu zadnej zlosliwosci ale staram sie pomoc jak moge. Nastepnym razem posadz pestki i rob im tylko LST i zabaczysz jaka bedzie roznica. Ja zrobilem fryzjera swojemy AF dopiero 2 razy i to bylo w czasie 15 i 35 dnia flo, reszta sezonowek dostala jeszcze 1 fryzjera w czasie weg ok 20 dnia ( ale wszystkie byly zdrowe silne, mialy pelno lisci i nie skubalem ich z 50% lisci tylko lekko odslonilem szczyty)

Edytowane przez joka.menas
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+