Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 6x23W | Jack Herer


Recommended Posts

bart85 tak :D

No wygląda jak wygląda, prądu za pake poszło :/ , nasionka też pake :/, ale już w doniczkach są nowe posadzone też automaty, jak dobrze się wyklują nasionka to kupie lampki do tego "nowego boxa". Ten Jack, na początku przez jakieś półtora miesiąca był w boxie 40x40x70.... człowiek uczy się na błędach :big-joint:

Napaliłem się strasznie na tego Jacka, sativia :trawka:

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 112
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Rower85

Powiem Ci automaty dochodzą w 55 dni, trzy miechy to długo. Wolę więcej automatów niż sezonówki. Na bank mi po 2 tygodniach zacznie kwitnąć, można sezonówke od razu na flo niby, to ja już wolę sprytny, zbity i szybki automat.

bart85

Według mnie ten Jack Herer, który posadziłem to sativa, ma liście takie i zapach.. 

JACK HERER AUTOMATIC od HempBrothers

TYP: Głównie Sativa
UPRAWA: Indoor / Outdoor
CZAS KWITNIENIA: 60 - 70 dni
WYSOKOŚĆ: 50 - 90 cm
PLON: 400 g/m2
THC: Wysokie

Ekskluzywny szczep stworzony na bazie wielokrotnie nagradzanego ojca, którym jest "Jack Herer" oraz kanadyjskich genów.

Sativa aż tłusta od żywicy, dająca wczesny plon w uprawach outdoorowych na północy europy posiada najlepsze cechy przodków.

Jeśli można rośliny porównywać z winem, ten szczep powinieneś nazywać szampanem. Życzymy szampańskiej zabawy!

 

 

auto-jack-herer.png

Edytowane przez Killerontheroad
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Sezonówki możesz trzymać na wegu tyle ile chcesz. Po 15 dniach przełączysz na flo i będziesz miał porównywalnie do automata. Co do Twoich przemyśleń na temat sati. Nie obraź się, ale sądząc po wiedzy jaką posiadasz oraz zważywszy na fakt, że jest to Twoja pierwsza przygoda (jak sam zaznaczyłeś) to uważam, że nie ma co zmyślać, że zapach ma jak sati, bo nie masz o tym zielonego pojęcia (tym bardziej, że jeszcze nie kwitnie). Można od razu napisać, że tak po prostu wyczytałeś :) Mimo wszystko kibicuję i z fartem ;) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Scooby-Doo

Wiem, że hybryda i jest więcej genów sativowych niż indyjkowych tak ?

Drwal

Powiem Ci jaram sporo i dekada już mi minęła, raz miałem roczną przerwę, a tak to powiem Ci jak posadziłem tego Jacka to obiecałem sobie, że nie kupie tylko zapale swoje i tak jaram, ale się wkręciłem w to i teraz jak to wyjdzie wszystko to liczę na plon :D w styczniu :harvest:

 

:big-joint:Świetne wydarzenie z ostatniej chwili w growboxie,

Pierwsze JackBerry AF wypuściło listki :trawka:

2.jpg

Edytowane przez Killerontheroad
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wiesz moze sie trafic feno z przewaga genow sati albo indi z racji tego ze jacek to zwyczajnie hybryda tych dwoch odmian konopii. Wiec to co pisza w opisach na stronach seedbankow raczej wsadzilbym miedzy ksiazki (dlatego lubie kupowac ze strony na ktorej nie ma opisow hehehe). Jak bys chcial palic na 100% sative to musisz kupic odmiane 100% genow sati, a nie hybryde. 

Np. moj Jacek to hybryda genow Haze x Red skunk. 60% indi i 40% sati (wedlug producenta, a co wyrosnie to tylko natura wie)

@Drwal dobre spostrzezenie co do kwitnienia i zapachu :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+