Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 250W | White Widow, Big Bud


Recommended Posts

Dzięki Pany i za rady i za zjebkę :D

 

Zdjęcia tego tak bardzo nie odzwierciedlają ale usunąłem tylko liscie które już naturalnie umierały i ze 3 liscie z góry które zasłaniały swiatło,poza tym popkorn który dosć gęsto odrasta i od razu zakwita. Ciekawe że odrastają nawet w najniższych partiach roslin.

Jeżeli ktos wie dlaczego tak sie dzieje to proszę o zaspokojenie mojej ciekawosci.

 

Poza tym to jeżeli mnie pamieć nie myli to poprzednia uprawa tej samej odmiany z Timowaniem i siatką trwała 17 tygodni i dała 70 gieta suchego zioła. Zdecydowałem się na tą samą odmianę z tego względu żeby porównać jak reaguje na różnego rodzaju trening. Interesuje mnie nie tylko aby urosło i było co zajarać, ale bardziej sie kierunkuje w tym aby poznać roslinę i wiedzieć co lubi a czego nie znosi. Lubię wiedzieć jak wychodować samemu nasiona i inne takie rzeczy i nie tylko marihuany. Jak ta uprawa dobiegnie końca to zobaczymy ile tego wszystkiego wyjdzie i jakie będzie w smaku.

A co najważniejsze dla mnie i dla wielu z Was że jak zrobie sobie porównanie obu growlogów to będę wiedział powiedzmy w 80% jak prawie idealnie poprowadzić je po raz trzeci gdybym sie na taki zdecydował. B) 

Stąd te wszystkie poniekąd próby i błędy. Niektórzy powiedzą masz tyle growlogów to powinienes mieć większe rozeznanie,ale ja jednak wolę starą sprawdzoną metodę.

 

JAK SAM NIE SPIERDOLISZ TO SIĘ NIE NAUCZYSZ.

 

W czwartek ja do Polski na urlop to Upa zrobie dopiero w poniedziałęk. Zobaczymy jak się zmienią.

Będzie dobrze :D

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam ponownie po krótkim urlopie.

Dziewczyny dochodzą do siebie i jak na moje oko to wcale nie wygląda to tak tragicznie. OIczywiscie zdaje sobie sprawe że kwitnienie sie przeciągnie ale wszystko w ramach nauki. Kot musi kosztować.

Temp w dzień 28 stopni i wilgotnosc 30% a nocy 20 i 40%.

46 dzień kwitnienia

46 dzień kwitnienia

46 dzień kwitnienia

46 dzień kwitnienia

46 dzień kwitnienia

46 dzień kwitnienia

46 dzień kwitnienia

46 dzień kwitnienia

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+