Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 250W | White Widow, Big Bud


Recommended Posts

Ja pi****e co za dzień. Miałem wstawić upa a zamiast tego siedze i dygocze.

Siedziałem sobie dzisiaj z przyjaciółmi którzy mnie odwiedzili w drodze do Polski, przywitałem się z kumplem co rano z Polski przyjechał i tak przy kawce i lolku dzień leciał leniwie.

Przyjaciele pojechali na prom to ja siup z grzybkami do sąsiada na kielicha ale stwierdzilismy że skoczymy po kumpla co z Polski rano wrócił.

Więc kolega poszedł ale wrócił z krzykiem żeby wezwać pogotowie bo kolega jest zimny. Było za późno.

Szok, kryinalni bo nie wiadomo jaka przyczyna smierci, zdjęcia ch**e muje a chodowle o 4 metry obok a drga 7. Najgorsze to że o 13 z nim gadłem a o 20 go żegnałem . ku**a masalra jakas.

Sorki za of topa ale musiałem sie wygadać

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Kolego głowa do góry. Śmierć to przykra sprawa, ale dosięga każdego prędzej czy później. Spal wąsa, odłóż emocje. Just relax :) W niektórych kulturach śmierć jest powodem radości, bo kolega odszedł do lepszego świata ;) Sytuacja na prawdę niecodzienna i spoko, że się tym z nami dzielisz. Jesteśmy tu po to żeby rozmawiać :) Trzymaj się chłopie i z głową do góry przed siebie :)

 

Pozdro 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+