Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 250W | Passion, Euforia, Royal AK, AK 47, Blackberry Kush, Easy Plant


Recommended Posts

Dzień 30:

post-38610-0-03658900-1457086931_thumb.j

post-38610-0-81800100-1457086933_thumb.j

post-38610-0-27679900-1457086936_thumb.j

Coś dziwnego się z nimi dzieje. Nie chcą zacząć porządnie kwitnąć tylko z dnia na dzień coraz bardziej pną się do góry :/ Sami zobaczcie jakie są już wysoki\e. Nigdy auto nie rosły mi w ten sposób. Myślałem że lejąc im nawozy na flo wymuszę na nich intensywniejsze kwitnienie ale nic z tego. Cały czas rosną do góry, zrobiły się z nich takie długie badyle :/ Proszę o opinie/pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

mozesz usunac liscie glowne wiatrakowe z pierwszego i drugiego pietra przy glownej lodydze i pierwszegopietra odrostow oraz odrosty z dolnych parti ktore dadza tylko marny popkorn. Sprawi to przekazanie substancji do wyzszych parti roslin i rozbudowe topow czym zwiekszy plon. Jaka masz wysokosc boksa jesli bedzie malo wysokosci to juz tylko cropping czyli lamanie spowolni wzrost.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzisiaj wystawiłem je wszystkie z boxa i jak dla mnie diagnoza jest prosta. Zbyt dużo/duże krzaki, zbyt mało miejsca. Są one tak ściśnięte że praktycznie nie dostają światła. Dlatego cały czas pną się do góry. Pokusiłem się na 6 krzaków do tego boxa i to był błąd. Jedyny ratunek jak dla mnie to przenieść je do większego gniazdka. Jutro zamawiam HPSa 400w i buduję większego boxa. Czuję że jak trafią teraz pod mocniejszą lampę która oświetli je w całości to może być konkretnie przy tych wymiarach ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+