Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 250W | Passion, Euforia, Royal AK, AK 47, Blackberry Kush, Easy Plant


Recommended Posts

Witam 

Z nudów postanowiłem przedstawić forumowiczom mój obecny projekt.

Trochę danych : 

Światło - 250w

Box - 86cm x 56cm, szafa wymalowana białą farbą.

Wentylacja - Wyciąg kanałowy 190 m3/h Wlot pasywny Mieszający ( będzie widać na zdjęciach)

Donice - 11l

Ziemia -  Canna terra professional 50l + 30l uniwersalnej 

Nawozy - Hesi (super vit, tnt, root, power zyme, bloom, fosfor)

Dogrzewanie boxa - przewód grzewczy 5m 50w

Rośliny - Passion, Euforia, Ryal AK, AK 47, Blackberry Kush, Easy Plant

Warunki - Dzień +/- 26 stopni 55-60% wilgotności Noc - +/- 19 stopni wilgotność około 70% ( Wyłączam nawilżacz na noc)

Rośliny mają dziś 15 dzień życia, wczoraj zastosowałem na 5 LST (jedna będzie rosła swobodnie, ze względu na jej dziwne wymiary). Jak o czymś zapomniałem to pytajcie. Zdjęcia dodam wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ładnie i zasiadam do obserwacji.

Także mam podobna szafencje lecz znów wiszą ubrania 250W to jednak było malo.

Pilnuj bardzo pH i Ec tego startera Hesi i nie przesądzają z supervitem na poczatku wega, a przedewszystkim pilnuj ph. Canna jest fajna taka pruchniczka się wyjade. Dość szybko schnie podczas flow a nowozow także w niej sporo.

To piwniczka w domku i do wlasnego kanału went się podlaczyles. Mam nadzieje, bloki to wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Byłem na weekend poza miastem, przyjeżdżam a tu bach ! tak dżungla :

post-38610-0-08438900-1456135226_thumb.j

Poprawiłem LST i wygląda to tak:

post-38610-0-95259300-1456135363_thumb.j
Jest to dzień 19-sty. Dwie zaczęły pokazywać powoli włoski, ale zadecydowałem że jeszcze dziś dostaną pełną dawkę nawozów na wega (w sumie to będzie ich pierwsza pełna dawka). W ruch pójdzie super vit, root complex, power zyme i TNT. Muszę coś zrobić z wentylatorem mieszającym bo zaczyna przeszkadzać tam, gdzie stoi. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+