Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Liroy złożył projekt ustawy o medycznej marihuanie


Miś

Recommended Posts

Piotr Liroy-Marzec jak zapowiadał, tak zrobił. Poseł Kukiz'15 złożył właśnie na ręce Marszałka Sejmu swój pierwszy projekt ustawy. Czego dotyczy? – Nie jest tajemnicą, że od dawna jestem zwolennikiem i propagatorem legalizacji medycznej marihuany. Państwo ma obowiązek zapewnić obywatelom prawo do ochrony zdrowia, w tym do świadczeń zgodnych z aktualną wiedzą medyczną, a nie tylko z aktualną polityką rządową. Będę o to walczył – mówi nam raper i polityk. Fakt24 jako pierwszy publikuje treść projektu ustawy o Koalicji Medycznej Marihuany.

635896781317980641.jpg

 

635896781317668652.jpg

635896781317824658.jpg

Źródło: http://www.fakt.pl/politycy/liroy-zlozyl-projekt-ustawy-o-medycznej-marihuanie,artykuly,607469.html

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@bart

Nie da się tak wszystkiego na raz, tym bardziej, że, władza jest wrogiem na MJ, trzeba robić małe kroczki, najpierw chop, a potem siup.

Czuję, że jakby już weszła medyczna, to tak czy tak wiele osób znajdzie sposób, żeby się na tej liście znaleźć.

Z czasem wejdzie i w celach rekreacyjnych, wszystko powoli, trzymajmy kciuki :puff:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Marihuana jest rośliną która leczy - ale 3/4 osób którą ją używa używa ją tylko w celu odurzenia, wiec nie dziwcie się ze legalnie nie będzie w Polsce można posiadać/palić/uprawiać, tak było jest i będzie.

A zalegalizowanie medycznej to mały krok, ale doskonały dla tych którzy chcą sie nią na prawdę leczyć, nie tylko "uspawać".

No i nie zapominajcie o tym ze to jest biznes, który ma przynieść pieniądze państwu- czyt.korporacjom.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Marihuana jest rośliną która leczy - ale 3/4 osób którą ją używa używa ją tylko w celu odurzenia, wiec nie dziwcie się ze legalnie nie będzie w Polsce można posiadać/palić/uprawiać, tak było jest i będzie.

A zalegalizowanie medycznej to mały krok, ale doskonały dla tych którzy chcą sie nią na prawdę leczyć, nie tylko "uspawać".

No i nie zapominajcie o tym ze to jest biznes, który ma przynieść pieniądze państwu- czyt.korporacjom.

Wedlug mnie taki krok to i tak wiele, naprawde są ludzie potrzebujący a i zwykli spawacze będa sobie załatwiać medyka ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dokladnie tak jak piszesz @Amba pierw rzad musi napchac kieszenie (koncesje,akcyzy itp) i bedzie jak w Czechach u mojej kolezanki co choruje na stwardnienie rozsiane ceny lekow i oleju sa tak wysokie ze naprawde stac nielicznych na leczenie a uprawa jest zakazana.Wiec mafijny czarny rynek rozkwitl jeszcze bardziej a to ze mozna posiadac niewielkie ilosci na wlasny uzytek jeszcze bardziej wzmocnila nielegalny handel tylko to sprzedaja nie ma nic wspolnego z jakoscia zmienilo by ten problem jakby mozna bylo trzymac do 3 krzaczkow,Europa powinna wziasc przyklad ze Stanow tam statystyki i wiele innych rzeczy swiadczy ze legalizacja to wiecej plusow ale w naszym ciemnogrodzie to i jak przejdzie ta ustawa to tylko maly krok.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jak przejdzie to będę się starał o pozwolenie na leczenie się. Jestem po poważnym złamaniu nadgarstka. 2 operacje rok śruby w nadgarstku półtora roku w gipsie. I tak nie odzyskałem pełnej władzy w ręku. Do tego dochodzą straszne bóle przy większym wysiłku. Jestem ciekaw czy to by klasyfikowało mnie do legalnego korzystania z tego typu dobroci.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 

Jak przejdzie to będę się starał o pozwolenie na leczenie się. Jestem po poważnym złamaniu nadgarstka. 2 operacje rok śruby w nadgarstku półtora roku w gipsie. I tak nie odzyskałem pełnej władzy w ręku. Do tego dochodzą straszne bóle przy większym wysiłku. Jestem ciekaw czy to by klasyfikowało mnie do legalnego korzystania z tego typu dobroci.

 

Napewno nawet jak bys dostal recepte to cena byla by taka ze zaczela by cie bolec jeszcze glowa a o tym co i jaka to bedzie marichuana bedzie omawiane w zamknietym kregu mafi farmaceutycznej jak jest napisane w tej ustawie to PIP ma decydowac kto kiedy i gdzie ,jak i co bedzie robil za leki z konopi PIP czytaj Polski Instytut Farmacji ceny beda tak zaporowe ze chorzy beda tak zdesperowani ze i tak beda zaopatrywac sie na czarnym rynku w czechach kolezanki ojciec jesli chce kupic w aptece to musi zalatwic kase ktora jest rownowartoscia dwuch i pol wyplaty na olej ktory wystarczy na niecaly miesiac leczenia i tak bedzie i w tym wypadku.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+