Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Liroy złożył projekt ustawy o medycznej marihuanie


Miś

Recommended Posts

Panowie i Panie nie ma co narzekać, trzeba się cieszyć. Jeśli sejm w jakiś sposób poprze ta ustawę, a trochę ciężko mi w to uwierzyć, bo jednak mamy PiS ( oczywiście PO, to takie samo gó**o ), a oni są raczej zawsze na NIE ;), to będziemy mieć naporawdę wielki krok do przodu.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@dwa pyski chcialbym w to wierzyc mi sie wydaje ze napisal to co chciales uslyszec a pamietaj kto jest jeszcze wsejmie oprucz Kukiz15 to jest bariera PiSiory,PO ktore taki projekt jeden odzrucilo i Swetru ktory jest tylko odlamem partii POpaprancow.To moje zdanie ale chcialbym by to przeszlo tak samo jak Liroy bo to pierwszy krok do kolejnego...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@smaku wiem ze jest jak piszesz. Ale człowiek się ludzi. Ważne ze coś się dzieje. A pomyślcie ze jakby przeszło to,to ktoś musiałby sprostać zapotrzebowanią rynku konopnego. A to nowa gałąź przemysłu gdzie można legalnie zarobić na tym co się lubi robić. Wiadomo że restrykcje prawne i kupa zalatwiania aby móc działać w temacie.☺ rozmażyłem się ha ha. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 

@smaku wiem ze jest jak piszesz. Ale człowiek się ludzi. Ważne ze coś się dzieje. A pomyślcie ze jakby przeszło to,to ktoś musiałby sprostać zapotrzebowanią rynku konopnego. A to nowa gałąź przemysłu gdzie można legalnie zarobić na tym co się lubi robić. Wiadomo że restrykcje prawne i kupa zalatwiania aby móc działać w temacie.☺ rozmażyłem się ha ha. Pozdro

 

Tak galaz zostanie tam gdzie jest w koncernach farmaceutycznych pod kontrola Polskiego Instytutu Farmacji.

@Amba myslisz tak jak ja :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+