Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Liroy złożył projekt ustawy o medycznej marihuanie


Miś

Recommended Posts

Jak w Polsce nie posmarujesz komu potrzeba, to nie istnieje coś takiego- jak myślisz koncerny farmaceutyczne odpuszczą by nie zarabiać na tym kasy?

 

Ja nie ufam żadnej firmie farmaceutycznej, po tym jak jeden z zarządzających nią opowiedział mi że "w życiu nie weźmie żadnego leku, i że każdy skutek uboczny na ulotce występuje po zażywaniu, jak i o tym że biznes się kreci na starych ludziach, i że żadna firma farmaceutyczna nie dopuści ganji na tyle zdrowej by wyleczyła".

Lek ma w dzisiejszych  czasach podtrzymywać ta choroby/stany chorobowe, a nie wyleczyć...

 

Dodał to iż żaden lek nie jest badany pod względem kilkunastu lat zażywania - stąd co chwilę nowy lek - i pozwolenie można sobie kupić.

 

Każdy kto zna medyczną stronę marihuany doskonale wie ze jaranie ganji tak jak dają pacjentom jest też nie zdrowe, ile osób wie że tylko jedzenie jest medycznym zastosowaniem tak samo inhalacja - jarać to można sobie skręty dla zabawy.

 

Dla mnie jest ewidentne to że rządzący tym państwem (nie mówię o politykach, bo to tylko marionetki w rękach masonów) chce zmniejszyć ilość populacji a Polska jest pod każdym względem testowana w tym kierunku.

 

I wiem że najwyższej jakości susz/jedzenie jestem sama w stanie sobie zrobić - bo w jakość tego państwa już od dawna nie wierzę.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Sam rezygnowałem z przepisanych mi leków przeciwbólowych i przeciwzapalnych. Nie dla tego że jestem ignorantem lub ich nie potrzebowałem. Skutki uboczne które widniały na ulotce to była długa litania spustoszeń w organizmie. Kolejna sprawa że autentycznie miałem miałem po nich bóle brzucha, krew z nosa i w moczu, zryte samopoczucie itp. Zamiast tego wolałem zapalić.Teraz już ich nie potrzebuję ale miałem okazję choć trochę na własnej skórze jak to jest korzystać z cannabis w celach leczniczych.

 

Na pohybel ignorantom! :doctor:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+