Skocz do zawartości
nasiona marihuany

seedbay

Porady jak zachować bezpieczeństwo przy robieniu zakupów przez internet.


Macky

Recommended Posts

Nie wiem czy to dobra rada, ale polecam paczkomaty. Za piątkę można kupić starter, z którego będziemy częściej czy rzadziej odbierać sms z numerem do odbioru naszej przesyłki. Co prawda płacenie kartą w paczkomacie jest ryzykowne, więc najlepiej opłaty dokonać jak napisał Vito, na poczcie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...

Tak z ciekawości - co z zamawianiem z polskich sklepów za granice ? Polska policja sie tym raczej nie zainteresuje, czy sie myle ? Ebay ? Amazon ? 

 

Rozumiem że najlepiej poprostu załadowac dupsko w auto i jechać zapłacic gotówką i odjechać, najlepiej jeszcze żeby ktoś za nas kupił - ale jednak bardzo ciekawi mnie jak to jest z wysyłką do innego kraju ? 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Tak mi się wydaję :) Kod przychodzi na podany nr. tel. i na e-maila. Przy odbiorze wpisuję się podany nr telefonu, i kod który dostaje się na ten nr. i na email. W przypadku podania fejkowego nr. tylko na email. Chociaż jak kiedyś kupowałem na allegro, kod dostałem tylko na telefon, ponieważ sprzedawca emaila podał swojego, ale w przypadku growshopów i seedbanków to raczej się nie zdarzy :) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 lata później...

Witam telefon musi być aktualny z numerem działającym bo na niego przychodzi sms z kodem do paczkomatu. Jak zdobyć numer chyba nie muszę pisać logicznie można dojść do wszystkiego, bezpieczeństwo jest najważniejsze przypominam moi drodzy wszystkim ale też trzeba pamiętać że tajne służby czuwają i jak ktoś mocno się szyfruje służby tracą swój cenny czas i przez to będą musieli was namierzyć,dlatego trzeba myśleć i przemyśleć kilka spraw aby się nie sparzyć pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

49 minut temu, Judaista napisał:

Kod odbioru paczki z paczkomatu przychodzi też na email. Nr telefonu może być zmyślony, ale musisz go pamiętać, żeby wpisać w paczkomacie przy odbieraniu paczki.

Potwierdzam, bo sam tak robię ? A maila można założyć przez TOR'a, do tego jeszcze na jakimś darkwebowym serwisie. Jedyny przypał to nagranie z monitoringu paczkomatu, trzymają je podobno 3-4 tyg. ,ale zawszę można się zakamuflować ?  

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+