Jump to content
Aby oglądać GrowLogi i zdjęcia z działów InDoor oraz OutDoor galerii musisz się zalogować ! ×
nasiona marihuany, nasiona konopi
marihuana
GanjaFarmer
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL thc-thc.com

Porady jak zachować bezpieczeństwo przy robieniu zakupów przez internet.

Recommended Posts

Nie wiem czy to dobra rada, ale polecam paczkomaty. Za piątkę można kupić starter, z którego będziemy częściej czy rzadziej odbierać sms z numerem do odbioru naszej przesyłki. Co prawda płacenie kartą w paczkomacie jest ryzykowne, więc najlepiej opłaty dokonać jak napisał Vito, na poczcie.

• 1 month later...
  • Replies 23
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kod odbioru paczki z paczkomatu przychodzi też na email. Nr telefonu może być zmyślony, ale musisz go pamiętać, żeby wpisać w paczkomacie przy odbieraniu paczki.

W Witam. Jeśli jesteś czysty, nie zamawiasz na swoje nazwisko, swój nr telefonu i adres nikt nic nie wychwyci bo nikt nic nie szuka.... więc po co zostawiać swój telefon w domu i w dodatku koniec

Tak z ciekawości - co z zamawianiem z polskich sklepów za granice ? Polska policja sie tym raczej nie zainteresuje, czy sie myle ? Ebay ? Amazon ? 

Rozumiem że najlepiej poprostu załadowac dupsko w auto i jechać zapłacic gotówką i odjechać, najlepiej jeszcze żeby ktoś za nas kupił - ale jednak bardzo ciekawi mnie jak to jest z wysyłką do innego kraju ? 

• 6 months later...
  • 1 month later...

Tak mi się wydaję :) Kod przychodzi na podany nr. tel. i na e-maila. Przy odbiorze wpisuję się podany nr telefonu, i kod który dostaje się na ten nr. i na email. W przypadku podania fejkowego nr. tylko na email. Chociaż jak kiedyś kupowałem na allegro, kod dostałem tylko na telefon, ponieważ sprzedawca emaila podał swojego, ale w przypadku growshopów i seedbanków to raczej się nie zdarzy :) 

• 2 years later...

Witam telefon musi być aktualny z numerem działającym bo na niego przychodzi sms z kodem do paczkomatu. Jak zdobyć numer chyba nie muszę pisać logicznie można dojść do wszystkiego, bezpieczeństwo jest najważniejsze przypominam moi drodzy wszystkim ale też trzeba pamiętać że tajne służby czuwają i jak ktoś mocno się szyfruje służby tracą swój cenny czas i przez to będą musieli was namierzyć,dlatego trzeba myśleć i przemyśleć kilka spraw aby się nie sparzyć pozdrawiam.

49 minut temu, Judaista napisał:

Kod odbioru paczki z paczkomatu przychodzi też na email. Nr telefonu może być zmyślony, ale musisz go pamiętać, żeby wpisać w paczkomacie przy odbieraniu paczki.

Potwierdzam, bo sam tak robię ? A maila można założyć przez TOR'a, do tego jeszcze na jakimś darkwebowym serwisie. Jedyny przypał to nagranie z monitoringu paczkomatu, trzymają je podobno 3-4 tyg. ,ale zawszę można się zakamuflować ?  

• 2 months later...