Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Jaka u was sytuacja ?


robsone

Recommended Posts

Siemaneczko, może nie udzielam się zbyt często ale na pewno często zaglądam i przeglądam co nie co. To tak na początek.


Moim głównym pytaniem jest, myślę że w dobie anonimowości jaką daje internet mogę liczyć na szczere odpowiedzi, Jak wam się wiedzie teraz w naszym kraju, czy ogólnie w życiu.


Osobiście powiem tak, że mam wrażenie że dopiero wczoraj bawiłem się klockami lego a tu już muszę zacząć lekko mówiąc zapier*alać na siebie bo może być krucho w tym moim nędznym życiu. 

 

 

Zaczyna być ciężko a każdy ruch zadaje wyrzuty sumienia, wtłaczając nam do umysłu że się opierdalamy i nie robimy nic dla lepszego jutra.



Nie wiem czy ktokolwiek mnie zrozumie, ujarałem się w ch*j i mam przemyślenia. Myślę że w dobie czasu, który teraz przemija życie jest nędzne i nie robimy nic by je naprawić. 


Peace

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

witaj kolego.w dobie internetu szczerze mogę tobie zdradzić,iz wiedzie się nie najgorzej i w życiu,i w kraju.

Sedno tkwi w twojej bani chlopie.

kazdy ruch zadaje Ci wyrzuty sumienia? to co ty robisz,dziesiony pizgasz na ulicy,czy ki ch*j?ja zadnych wyrzutow nie mam,ani

nic mi nie wtlacza do umyslu,ze sie opoerdalam i nic nie robie aby do czegos dojsc,bo cos robie,jak 87% spoleczenstwa wg danych statystycznych G.U.S. :zmiazdzony:

Masz problem,i tylko ty go mozesz rozwiazac.

masz ambicje jakies?

to je uzyj,zamiast z pizda siedziec i rozmyslac jaka to nedza cie dotknela,bo do byle kogo nie przychodzi...

A moze za granice sie wyprowadz,skoro tutaj kuwety nie ogarniasz? byle na zachod.

a tak ps,to tez jestem zapierdolony oporowo,a i tak cie nie rozumiem.

pozdrawiam oraz wszystkiego dobrego w zyciu.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

;o ale rozkmina na noc została zapodana :)

Kolego a ile masz lat ? moze dorastasz i dopiero poznajesz jake zycie jest naprawde. jeszcze wiele przed Toba do ogarniecie a jesli zycie swoje nazywasz nedznym to pozdrawiam podejscia do sprawy.

zycie pedzi jak szalone na to nie poradzisz nic ale mozesz poradzic na swoje zycie znajdujac jakis cel ale nic na siłe . moze wtedy uzyskasz spokój ducha. nabierz kolorów . pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Właśnie idę się uczyć, by nie wypieprzono mnie ze studiów. Do czego zmierzam.. Do tego, że jak masz jakieś ambicje, jakiś cel w życiu, kimś chcesz być to dąż do niego. Miej priorytety i Autorytety.. Rozglądnij się dookoła. Rodzice pracują, rodzeństwo się uczy, dziewczyna też się nie obija..(nawet jeśli ich nie masz, to masz znajomych) Nikt nie ma lekko. Kazdy coś robi, a Ci co nic nie robią to wiemy jak kończą.  Ja przestałem wierzyć w LOTTO... W pewnym wieku trzeba zapierdalać :( Myślisz że np ja też nie lubiłem klocków LEGO ? Do tej pory mógłbym się bawić... , ale co ze mną ? co dalej ? Polacy lubią ponarzekać, ale są nieobyci.. Nie wiedzą jak jest w innych krajach. Są zamknięci nieoczytani i niepoinformowani i będą narzekać na wszystko co ich drażni... A tak naprawdę mieszkamy w fajnym kraju. Nic za darmo nie przychodzi. To nie takie proste. Zamiast myśleć o kraju warto popatrzeć na siebie. Do tej pory sobie muszę nabierać do głowy.  Ja Mam 21 lat 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzięki za odpowiedzi. Ja mam 20 lat. U mnie najgorsze jest to że nic mi się nie chcę. Ta świadomość nie dająca mi spokoju że robiąc tutaj załóżmy jak np. sprzątaczka, zarabiamy 8zł za godzinę natomiast w Irlandii zarabiamy też 8... ale funtów... Sprzątaczka z Irlandii może przyjechać do Polski, wynająć sobie apartament w hotelu a nasze sprzątaczki muszą po niej sprzątać ledwo utrzymując swoją rodzinę. To mnie boli.  Boli mnie nasz rząd, to co się tam odpier*ala i nikt nic nie może zrobić. 

To wszystko jest takie "depresjo-genne". Nie jestem typem, który siedzi w koncie i płacze ale raz na jakiś czas ponarzekać można. Tym co się wiedzie dobrze, i się ustatkowali na prawdę gratuluję. 


Pozdr

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+