Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 250W | Super Lemon Haze


Recommended Posts

  • 3 tygodnie później...

Cześć!


No to czas na podsumowanie tego tematu, po prawie 120 dniach.


 


Ściąłem owoce 7 sierpnia, i suszyłem najpierw na lodygach 4 dni, a później usunąłem znaczną część łodyg i suszyłem już na siatce.


Mokrego(który przy scinaniu już był w większosci ususzony) kwiatu było 226 gram.


gallery_42678_1154_2254009.jpg


 


Tak przygotowane topy suszyły się na 25% mocy wentylatora w boxie przez 8 dni, po czym trafiły do słoików.


Po 4 dniach w słoikach była pierwsza próba topów.


 


gallery_42678_1154_603559.jpg


 


Musze przyznać, że nie spodziewałem się takiej poteżnej mocy.


Przez cały okres growu, palone był kupiony temat, który w porównaniu z obecnym po prostu nie miał mocy.


Słoiki są schowane w ciemnym miejscu, i co jakiś czas potrząsam słoik i owieram na troche czasu.


 


Zapach jak możnaby się spodziewać wcale nie przypomina cytryn. Jest raczej nieprzyjemny.


Zapach dymu jest za to bardzo przyjemny dla nosa, ale dalej brak oznak cytryn hehe :)


 


gallery_42678_1154_642888.jpg


 


No i informacja na którą każdy czeka.


Suchego kwiatu w sumie: 117.78 gram.


(sprawdzone 18 dni po rozpoczęciu suszenia)


 


Chcę wszystkim podziękować za śledzenie tematu, zainteresowanie i pomoc, o która przychodziło mi prosić kilka razy.


Wszystko co wiedziałem na temat growingu podczas tego logu, dowiedziałem się od was, lub czytając tutajsze tematy.


 


Następny grow w planach. Rozważam 4 kwiatki, i z obecną wiedzą mam nadzieje na jeszcze lepsze rezultaty.


 


Dzięki, pozdrawiam!


  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+