Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 250W | Super Lemon Haze


Recommended Posts

Cześć wszystkim!

Na wstępie zacznę od tego, że jestem żółtodziobem i samoukiem, i wszystko co na razie wiem o grow'owaniu to właśnie z tego forum.

Jest to pierwszy raz kiedy w swoim życiu hoduję jakąkolwiek roślinę :)

 

 

Nasiona: Super Lemon Haze
Oświetlenie: HPS 250w 
Fotoperiod: 20/4 
Box: 80/80/160

Doniczka: 20L
Podłoże: Biobizz Light-mix
Nawozy: Worm Casting + BioBizz trypack
Wentylacja: Wyciągający 260m3/h (regulowany) + Wentylator do cyrkulacji

 

Na początku nie zakładałem, że będę robił GrowLog, więc nie robiłem zdjęć z kiełkowania ani sadzenia do małej doniczki,

dopiero jedno zdjęcie zrobiłem kilka dni po przesadzeniu do docelowej doniczki.

 

# 6 dni po przesadzeniu #

gallery_42678_1154_608397.jpg

 

 

# 10 dzień WEG #

Temp dzień/noc: 28/18

Wilgotność: 65-80%

gallery_42678_1154_1872160.jpg

 

 

# 13 dzień WEG #

Temp dzień/noc: 29/17.4

 

Wilgotność: 60-78% 

gallery_42678_1154_1205325.jpg

 

 

W gwoli zakończenia, bardzo cieszyłbym się ze wszelkich rad i sugestii odnośnie opieki nad moją rośliną :)

Mam nadzieje, że GrowLog dotrwa do końca. Planuje co najmniej raz w tygodniu odświeżać temat.

 

Pozdrawiam!

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Możesz zostać przy jednej roślinie i trzymać na wegetacji z 40 dni ale koniecznie trenować polecam, połączenie LST FIM SCROG (naginanie i wiązanie, przyciecie głownego szczytu oraz siatka :) )  A jak nie chce Ci się bawić z siatka to LST i FIM koniecznie. Harnaś również dobrze prawi, wtedy napewno krótsza wegetacja więc i plon szybciej. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Toksyna

Tak jak napisał kangurek, jak większość oczek siatki będzie już zajęta to wtedy zmienię na zakwitanie.

 

@Kangurek

Teraz aktualnie roślina ma noc, mogę naginać ją jak śpi czy poczekać aż będzie "dzień"? 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Możesz naginać teraz, ostatnio zostałem poinformowany że zakłócanie fazy nocy podczas wegetacji nie wpływa na chermienie rośliny. Nie wiem jak jest z giętkością łodyg ale to chyba nie problem. Więć smiało możesz działać. Wrzuć fote jak skończysz  :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+