Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 250W | Super Lemon Haze


Recommended Posts

Szybko, ale radziłbym to zrobić poprawnie. Najpierw zakładasz sznurek o dolną część łodygi i ciągniesz w przeciwną stronę do której chcesz kierować roślinę, Wpisz w google w grafice 'trening LST'   No i taśma raczej nie da rady- temperatura i wilgotność lub po prostu roślina ją zerwie, ja zawsze robiłem otwory w górnej częśći doniczki później sobie tylko plotłem tasiemki :wodna:  

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Popatrzyłem trochę na zdjęcia innych i film instruktażowy. Najgorsze jest to, że nie bardzo mam czego użyć na ten moment. Na razie wygląda to tak

gallery_42678_1154_1577967.jpg

gallery_42678_1154_2102783.jpg

gallery_42678_1154_1546875.jpg

 

Jutro postaram się zrobić to dokładniej i poszukam czegoś lepszego do mocowania gałęzi i łodygi.

Do tego czasu, masz jakieś rady jak sobie z tym najlepiej poradzić?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wystarczy zrobić otwory na górnej części ścianek donicy i zawiązać sznurki, nie wbijaj nic w glebę blisko rośliny bo uszkadzasz korzenie. LST to nic skomplikowanego i nie ma sensu utradniać sobie życia taśmą  :excellent: Trening zrobiony poprawnie, ja bym jeszcze odrobinę ją naciagnoł do gleby ale nie musisz, na dniach zobaczysz ładną zmianę. 

 

W moim growlogu masz ukazane połączenie 3 treningów o których pisałem tutaj wcześniej  :D

 

Jak wszystko zrobisz poprawnie i długo potrzymasz na wegetacji to rozwiniesz całkiem sporą roślinę, powodzenia

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

a np w selgrosie (piszę o tym sklepie, bo w tym były widziane, nie to, żeby w innym nie dało się takiego sprzętu znaleźć ;) ) są fejne haczyki i druciki do naginania roślinek ;)

P.S: u mnie na identycznej powierzchni rosną 4, ze sporym zapasem, następnym razem nie wiem czy nie będzie 6 ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dokładnie nie powinno się, bo odpoczywa, moja wina.

Choć nie będzie z tego większego problemu. Ale to dobry nawyk , moja mała kładzie się jak ja zasypiam i na pewno bym nie chciał wtedy żeby brachol ciągnoł mnie na siłownie, także i porównanie się znalazło   :zajebiscie:

 

Będę chętnie doglądał postępy. Pozdro :trawka:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzięki wszystkim za słowa motywacji :)

 

@Greenmouse

Nie mieszkam w Polsce i selgros tutaj popularny nie jest, nawet wydaje mi się, że nie mają tutaj swojego sklepu. Ale już ogarnąłem sobie żyłkę ogrodową, więc powinno być dobrze.

 

Co do samej rośliny, to dzisiaj dostała pierwszy raz połowę zalecanej dawki nawozów. Za kilka dni wrzucę UP zdjęć.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+