Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 100W | Auto Viking AK47, Auto Viking NL


Recommended Posts

daj jej szame :D

2h po zrobieniu zdjęcia dałem  :D

 

Jaką wodą podlewasz ?

kranówką odstaną 24h, powinienem zmienić na inną ?

 

 

myślę nad jakimiś treningami ale troszkę boję się LST, na pewno zamontuje ScrOG'a ale nigdzie siatki nie mogłem dostać więc będę kombinował ze sznurkiem  :Facepalm:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Następny grow poleć na nawozach biotabs to nie będziesz się przejmował wodą ani pH, a puki co to zaopatrz się w taki miernik pH bo może masz twardą wodę

GHE TESTY DO POMIARU pH ROZTWORU / TESTER pH

Dzięki za info następnym razem na pewno spróbuje biotabs'ów, testery pH postaram się kupić na dniach.

 

albo idź do zoologicznego tam też mają testy do pomiaru ph

Spoko zobacze pewnie będzie nawet taniej niż z netu.

 

Zrezygnuj z Biobizz kolejny gl na nim i kolejne chore rosliny :Facepalm:

Ty tak serio ?

Nawozy wydają się być jak najbardziej w porządku, wina leży po stronie nowicjusza growera czyli mojej  B)

Tak jak mówiłem sporo błędów popełniłem a wystarczyło poczytać forum, ale wiadomo że człowiek uczy się na błędach także następny growlog będzie pewnie bardziej udany.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zrezygnuj z Biobizz kolejny gl na nim i kolejne chore rosliny :Facepalm:

Podejrzewam ze trzeba byc w miare zorientowanym jak mocno nawozona ma sie ziemie zanim zacznie sie dawkowac Biobizz. Wydaje mi sie ze najlepiej te nawozy wspolpracuja z ziemia od Biobizz. Mi rosliny nie choruja, a jade na Biobizzie wlasnie i polecam ten zestaw bo jest tani i mysle ze to dobra alternatywa dla poczatkujacych.
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+