Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 100W | Auto Viking AK47, Auto Viking NL


Recommended Posts

Kałachy pięknie wyglądają, NL trochę w tyle ale pewnie nadrobi  :puff:

 

Dzięki Sasquatch, wydaje mi się że do miana "pięknych" wiele im brakuje ale raczkującego growera takie komentarze cieszą  :laugh:

według producenta NordenSeeds z vikinga NL jest mały plon od 10 do 25g z krzaka więc cudów bym się tu nie spodziewał.

Za to kałachy od nich niby od 35 do 70g ciekawi mnie na ile prawdziwe są te dane.

 

daj im PK bo zjadają swój ogon

 

Dziku na forum masz opinie ganja-mistrza także wierzę, że faktycznie potrzebują tego PK tylko jestem takim laikiem, że nawet nie wiem o czym mowa

chodzi o canna PK 13/14 ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

gdzie mi tam do mistrzów, po prostu pasjonat ze stażem :re:

ograniczam się w życiu do 3 pasji - zawód , lochy i konopie

job&sex&cannabis :zab:

 

żartem trochę wracając do tematu PK to Potas i Fosfor - pierwiastki potrzebne na kwitnienie, podstawowy składnik wielu nawozów do roślin

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dziku i tacy właśnie "skromni" pasjonaci to sól tego forum  :big-joint: dzięki za wyjaśnienie. Do końca tego grow odpuściłem sobie już kupowanie nawozów ale do kolejnego będę duuużo lepiej przygotowany.

gallery_39215_1066_24252.png

Od razu wyjaśniam to co widać wyżej otóż kilka dni temu kupiłem nawilżacz w postaci chujowej żaby :re:

w samo południe w boxie zapada zmrok lampa przestaje grzać i wilgotność skacze jak pojebana, producent zaleca 40-50% wilgotności na flo i przy włączonej lampie taki poziom utrzymuje. 

Czy przez takie skoki może się coś stać? (głównie boje się o pleśń)

 

Całe szczęście, że od ziomka z tego forum będę miał jutro porządny nawilżacz z higrostatem więc problem zniknie.

Dziś wysłali mikroskop z allegro więc na dniach będę już mógł sprawdzić trichomy a jako że coraz bliżej do ścinki to mam kilka pytań:

1. Czy powinienem odstawić biobizz'y przed ścięciem a jeśli tak to kiedy ?

2. W tabelce dawkowania jest tydzień przed harvestem flush - jest to konieczne ?

3. Czytałem coś o miodzie, w jakich proporcjach rozpuszczać go w wodzie i jakie są z tego korzyści? 

 

 

 

Jako że minął już tydzień to wrzucam mały up: 

Box

gallery_39215_1066_46538.jpg

AK #1

gallery_39215_1066_199997.jpg

gallery_39215_1066_260093.jpg

gallery_39215_1066_241628.jpg

 

AK #2

gallery_39215_1066_271723.jpg

gallery_39215_1066_41631.jpg

gallery_39215_1066_26619.jpg

 

oraz "hehe" Viking NL

gallery_39215_1066_175026.jpg

gallery_39215_1066_40515.jpg

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Według mnie nawilżacz w tej fazie flo nie dość , że zbędny to wręcz może zaszkodzić. Nawet jeżeli wilg. spadnie w tym stadioom flo do 30% to i tak będzie git  :)

 

BioBizzy odstaw tydzień przed , flush po nich zbędny. Miód i melasa pomaga w "cukrzeniu" się kwiatostanów , co do proporcji niestety nie podpowiem (używam Hesi Boost- który ma melasę w składzie jak i cukry owoców).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Według mnie nawilżacz w tej fazie flo nie dość , że zbędny to wręcz może zaszkodzić. Nawet jeżeli wilg. spadnie w tym stadioom flo do 30% to i tak będzie git  :)

 

BioBizzy odstaw tydzień przed , flush po nich zbędny. Miód i melasa pomaga w "cukrzeniu" się kwiatostanów , co do proporcji niestety nie podpowiem (używam Hesi Boost- który ma melasę w składzie jak i cukry owoców).

 

Pozdrawiam

Dzięki za info teraz wiem już prawie wszystko :) , póki co nawilżacz idzie w odstawkę.

 

 

mam pytanko o te wykresy? Skąd je masz? Sam je sobie prowadzisz czy jak? :)

 

Wykresy tworzą się same a dane pochodzą z czujnika który sam zrobiłem w oparciu o moduł sieciowy esp8266, czujnik temperatury/wilgotności DHT11 oraz arduino uno które w sumie służy tylko do zasilania.

Co minute robiony jest odczyt wartości z czujnika a następnie przez wi-fi dane wysyłane są do serwera.

Do tego zrobiłem sobie stronę widoczną w poście wyżej która ładnie te dane wyświetla, a ja mogę śledzić co się dzieje w boxie z telefonu czy kompa  :D

 

Tak to wygląda

gallery_39215_1066_40628.jpg

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+