Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 100W | Auto Viking AK47, Auto Viking NL


Recommended Posts

@bart Tez tak mysle zeby zmieniac i porownywac.

 

@SmakMaroca999

 

Masz duze doswiadczenie i wiesz co z czym sie je ale jezeli chodzi o nowicjuszy miedzy innymi mnie :P to biobizz przy dobrym stosowaniu i faktycznie jak niepopelnia sie za duzo bledow zawsze pomoze w uprawie a napewno jest go ciezej przedobrzyc od bardziej nawozonych odzywek...chyba ze sie myle? Sam mysle o zmianie nawozow przy nastepnym grow i zastanawiam sie co wybrac. Mam biotabs widze na Gl ze daja rade wiec napewno tego sprobuje. Moze masz cos do polecenia to napewno duzo growerow bedzie chcialo sprobowac :)

 Pozdrawiam  :big-joint:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@bart Tez tak mysle zeby zmieniac i porownywac.

 

@SmakMaroca999

 

Masz duze doswiadczenie i wiesz co z czym sie je ale jezeli chodzi o nowicjuszy miedzy innymi mnie :P to biobizz przy dobrym stosowaniu i faktycznie jak niepopelnia sie za duzo bledow zawsze pomoze w uprawie a napewno jest go ciezej przedobrzyc od bardziej nawozonych odzywek...chyba ze sie myle? Sam mysle o zmianie nawozow przy nastepnym grow i zastanawiam sie co wybrac. Mam biotabs widze na Gl ze daja rade wiec napewno tego sprobuje. Moze masz cos do polecenia to napewno duzo growerow bedzie chcialo sprobowac :)

 Pozdrawiam

jakie tam doswiadczenie po prostu kocham to co robie i czerpie z tego satysfakcje Biotapsy spoko widzialem wiele relek i  doswiadczeni rolnicy maja na nich piekne panny wiecej o nich nie napisze bo osobiscie nie stosuje ja tez z uprawy na uprawe przechodze jakby na wyzszy level zobaczymy do kad doprowadzi mnie to moje szalenstwo :D:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie jestem doświadczonym growerem, ale z tego co czytałem i z opinii innych growerów FP 24/0 nie jest dobrym rozwiązaniem nawet w przypadku fotoobojęnych automatów. Roślinka także musi odpocząć. Daj im parę godzin snu. Ja przy Auto mam FP 18/6 ponieważ zaobserwowałem, że wielu użytkowników korzysta z takiego systemu czasowego. Jeśli zależy ci na jak najdłuższym świeceniu ustaw 20/4. Daj im chwilkę odetchnąć po całym dniu produkowania bujnych kwiatów dla ciebie  :ganja:

Jak chcesz to poczekaj na opinię innych, bardziej doświadczonych bo jak już mówiłem jestem świeżak  :big-joint:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+