Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 100W | Auto Viking AK47, Auto Viking NL


Recommended Posts

Na moje oko trochę się wyciągnęły. Chyba za wysoko lampe masz lub miałeś, ale fajnie się rozkrzaczyły i dobrze że utrzymujesz szczyty na tej samej wysokości. Będą fajne pały jak dociągniesz do końca  :harvest:

Co do pryskania wodą, dopóki Flo nie jest w zaawansowanym stadium niby można pryskać wodą, ale musisz pamiętać, że jeśli robisz to w dzień, kropelki wody będą działały jak soczewki i przepalą liście. Też pryskałem wodą swoje panny, ale przestałem gdy zaczęło się flo bo nie widziałem potrzeby dalszego spryskiwania.

Pamiętaj, że jak w miarę uformują Ci się topy i będziesz pryskał wodą może wdać się pleśń.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@bart85, @Sasquatch, @Anonymous

Dzięki, definitywnie zrezygnowałem ze spryskiwania  B)

 

Dzień 39/40

 

Nie było mnie kilka dni i chyba pomidorki mają się coraz gorzej, z dołu oberwałem sporo liści które uschły całkowicie i nie wygląda to ciekawie:
 


gallery_39215_1066_905580.jpg

 

Z góry wygląda to tak: 

 

gallery_39215_1066_1024593.jpg

 

gallery_39215_1066_1311049.jpg

 

gallery_39215_1066_729536.jpg


mam jeszcze pytanie odnośnie nawozów: kiedy zacząć podawać 4ml Top Max'a? bo przy auto chyba inaczej się dawkuje niż przy regularnych, dobrze myślę?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja używam biobizz z ziemia od nich i jestem zadowolony, leje troche wiecej niz producent wskazuje z woda odstana oraz obniżonym ph i żadnych problemów rośnie elegancko. Po prostu jak używasz ziemi do kwiatów z chemią która sie rozpuszcza bardzo długo to tak później jest że masz przenawożone. Później ludzie oczerniają dobre firmy hehe  :Facepalm:

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja używam biobizz z ziemia od nich i jestem zadowolony, leje troche wiecej niz producent wskazuje z woda odstana oraz obniżonym ph i żadnych problemów rośnie elegancko. Po prostu jak używasz ziemi do kwiatów z chemią która sie rozpuszcza bardzo długo to tak później jest że masz przenawożone. Później ludzie oczerniają dobre firmy hehe  :Facepalm:

 

Otóż to, wielki joint dla ciebie za ten post  :big-joint: . Następnym razem na bank użyje gotowego podłoża którejś z dobrych firm.

 

Za gorąco u szczytów, podnieś trochę lampę, i tak jak kolega wyżej, ziemia uniwersalna daje takie o to problemy. Ale nie ma co się przejmować, ważne by topy puchły.

 

Bardzo chciałbym podnieść ale wyżej się już nie da. Wcześniej hps był na łańcuchu ale od jakiegoś czasu jest już odbłyśnik przykręcony do samego "sufitu" boxa.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+