Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 250W | Serious 6, K-Train, AK-47, White Dog, White Sugar af


Recommended Posts

przędziorki, muszę kosić starsze i upewnić się że nie będzie na młodszych, nie zdzierżę z tymi pasożytami

 

nie jestem pewien czego im brakuje bo to mogę być też pozorne niedobory, znajdę czas sprawdzę, dzięki

 

puki co na trzech na roślinach które wchodzą w etap kwitnienia obserwuję mega szybki rozwój,

dodatkowo zaobserwowałem że młode pędy niemalże od razu rozwijają już wykształcone liście

dzieje się to na tyle szybko że młodych liściach które mają przechodzić z jasnozielonego w ciemniejszą dojrzałą zieleń, liście te wyglądają jakby nie przechodziły róno a na tyle gwałtownie że kolory te mieszają się i przejściowo tworzą plamy w tych 2 odcieniach! :-)

Niestety tego zjawiska nie udało mi się ująć na zdjęciach, choć może baczny obserwator dostrzeże i będzie wiedział OCB.

 

gallery_40794_1418_96276.jpg

 

gallery_40794_1418_392561.jpg

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ten grow od początku był jakiś nienormalny :-)

Problemów ciąg dalszy...  :huh:

 

gallery_40794_1418_550772.jpg

Walcząc z przędziorkami zwiększałem wilgotność. Mamy tego skutki uboczne. Roślina po prawej pleśnieje.

Ta sama roślina, te same warunki, stoi obok i jest zdrowa  :blink:

 

gallery_40794_1418_723665.jpg

Fotka dla SmakMaroca999. 2 pały po lewej to klony WD z 3ciego nasiona. Pheno pewnie było by takie które jakie i ty ostatnio zebrałeś.Ta po prawej to tradycyjny klon WD i jak widać jest roślina jest starsza. Fajna szyszka

 

gallery_40794_1418_67909.jpg

Tu chciałem się pochwalić fajnymi klonami. Rosną zdrowe w super tempie, bardzo mi się podobają.

 

Niestety wygląda na to że to ostatni UP. Chcąc nie chcąc muszę wszystko ściąć. Siła wyższa, zdarzenie losowe  :DarthVader:

Raz na wozie raz podwozie. Tmi również jest przykro :P

 

 

Na następny grow są takie plany

A. sezony

  • K-Train
  • Serious 6
  • Sweaty Betty x Critical

^_^

 

lub

B. 9xauto srałto :)

  • autohaze
  • autoak47
  • autocritical

 

 

 

 

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+