Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 46W | Jack Herer AF


gfarmer

Recommended Posts

UP - 79 dzień

 

No to mamy nieoczekiwany UP. Dzisiaj wyciągnąłem roślinkę, aby wyciąć żółte liście i... wyciąłem wszystkie zółte plus wszystkie większe i trochę przytopowych. Nie wiem na ile to jest mądra decyzja, ale uznałem że jak mają zwiędnąć, to lepiej zrobić z nich coś pożytecznego. W przypływie energii zrobiłem z 3/4 liści Bio masło konopne przepisu Ambasadorki, a pozostała 1/4 poszła na Green Dragona 150 ml. Z 1/2 pozostałych liści (z masła i Green Dragona) zrobiłem gorącą czekoladę, również z przepisu Ambasadorki i jestem już po jej spożyciu :D Mam nadzieję, że zdąże dokończyć ten post :P Harvest planuję na niedzielę, czyli 83 dzień życia roślinki.

 

A oto zdjęcia:

 

Przed fryzjerem:

gallery_42032_935_96911.jpg

 

gallery_42032_935_63871.jpg

 

Po fryzjerze:

 

gallery_42032_935_53644.jpg

 

gallery_42032_935_85101.jpg

 

Liście i sampelek:

gallery_42032_935_13901.jpg

 

Sampelek:

gallery_42032_935_29650.jpg

 

Trichomy sampelka:

gallery_42032_935_9358.jpg

 

Green Dragon:

gallery_42032_935_2419.jpg

 

Masło konopne:

gallery_42032_935_31802.jpg

 

Gorąca czekolada:

gallery_42032_935_18925.jpg

 

 

 

Czekoladka zaczyna działać :hemp_cook::zen:

  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ale Ci ladnie wyszlo, na samym biohumusie! Tak mi sie to spodobalo, ze tez kupilem ziarka Jacka Herera i juz planuje 66w led 700mA wlasnej produkcji (nie jest tak zle, na chinskich diodach i alu profilach z casto 470zl). Tez sprobuje na bio samym, a co myslisz o tym dla storczykow albo roslin kwitnacych na flo??

Dzieki za inspiracje, wroce tu sprawdzic ile wyszlo suchego i recenzje mam nadzieje;) pozdr!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tak, Biohumus tylko firmy EkoDarPol. Po co inne nawozy? Właśnie udowodniłem, że są niepotrzebne tym grow logiem i mam w 100% BIO zółko :)

Sampelek już dawno się wysuszył i wypalił ;) Smak słodkawy, nie drapie podczas palenia, zapach pikantny. High sativowy, energetyczny, wchodzi powoli. Do tego stopnia, że nie zauważyłem highu, do póki ktoś nie zadał mi bardzo prostego pytania, na które nie znałem odpowiedzi :D idealny do medytacji, filmów, ale niestety po pewnym czasie męczący. Co nie jest dla mnie problemem, bo z natury mam problemy z zasypianiem, a pon JH zasnąłem jak dziecko :)

Pozdr

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+