Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 400W | Super Critical+ AF


Recommended Posts

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ok czas na podsumowanie:
 

Przede wszystkim dzięki wszystkim, którzy mnie wspierali i pomagali oraz sorry, że tak rzadko dawałem posty i przez to w sumie trudno to nazwać growlogiem...

@Vito zmieniłem wentylację od razu po Twoim poście, rośliny poczuły się lepiej

@DonOmen hehe dzięki za dobre słowo :)

@StaryWyga masz rację, teraz chcę posadzić 4 normalne (BigBud x White Widow) i 3 automaty (Big Bug, 2x Super Critical)

***

Jakoś w okolicach Bożego Narodzenia do ścinki poszedł pierwszy krzaczek (karzeł, bardzo żywiczny). Niestety 0 fotek.
mokro ok 57g sucho ok 12g. Bez curringu, po prostu szybkie, fajne, własne jaranko na okres sylwestrowo-noworoczny  :)

Wczoraj pod kosę poszły dwie pozostałe roślinki (po 48h ciemni). Teraz robię im WC -> potem ~tydzień normalnego suszenia i do weków (kupiłem zajebiste z gumowymi uszczelkami) oczywiście wymieniając im powietrze. Niestety nie zmierzyłem masy świeżego materiału, więc dam wynik suchego.
 

Z liści przytopowych zrobię masło konopne, a z łodyg i małych bobków oliwę. BTW Pozdro @Ambasadorka Twoje przepisy są genialne (choć próbowałem dopiero kilku rzeczy); bardzo doceniam Twoje podejście do gotowania, dbania o bliskich i świadomość jak ważną rolę odgrywa tu kuchnia i świadome odżywianie. Piszesz wiele ciekawych artykułów. A teraz piszę po herbatce hehe :D
 

Fotek mam tylko kilka (parę zdjęć straciłem) i to praktycznie zero konkretnych niestety:

jeden z nich trochę przed ścinką

gallery_41865_933_1433226.jpg

 

słoje 1,1L, w jednym sort z jednego, w drugim z drugiego (świeże topy, włożyłem tam podglądowo, WC robię w garnkach)

gallery_41865_933_2101142.jpg

gallery_41865_933_116572.jpg

gallery_41865_933_1514577.jpg

 

"GL" uważam za zamknięty.

Przyszłość?
Kupiłem nową żarówkę do HPSa (http://www.growshopjamaica.pl/product/lampa-zarowka-hps-400w-phytolite-dual/?id=1282)

glebę mam kozak (biobizz lightmix)

Niedługo zaczynam kiełkowanie wcześniej wspomnianych pestek, a przedtem chcę zamówić to http://www.growshopjamaica.pl/product/autopot-1pot-4-donice-zbiornik-47l/?id=2066 (kurde jeszcze ze 2 dni temu było 50zł tańsze ;p)

Zacząłbym kiełkowanie już dziś, ale zbieram najpierw na tego autopota, bo nie chcę sytuacji, że będzie trzeba przesadzać do docelowych donic, a ja nie będę miał ich miał (mam nadzieję, że rozumiecie o co mi chodzi).

 

ale to tak trochę offtopowo piszę :) Jak coś to założę nowego GL, ale to dopiero jak upewnię się, że chociaż raz na tydzień (max2) będę miał dostęp do jakiegoś aparatu fotograficznego.

 

Big up!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

a jednak do konca hehe. zeby ciemnia miala jakis sens to musi miec minimum 72 godz. zaznaczam minimum...

jakis czarny czlowiek opisal to dobrze gdzies na YT.

 ps. samakoweczka

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzięki ;)

 

Z tym WC nie wiem czy nie zrobiłem błędu... bo garnki z wodą i topami zaniosłem do piwnicy w ciemne miejsce a tam jest ok 13-14 stopni. Dzisiaj jak będę zmieniał wodę to postawię je normalnie w pokoju (ok 19 stopni) w szafce. Rozumiem, że tak im będzie lepiej?

 

gallery_41865_933_82996.jpg

 

Dziś nastawiłem oliwę w karafce (850ml). Leżakuje sobie, za jakieś 3 miesiące do niej zajrzę.

 

gallery_41865_933_1831911.jpg

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+