Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 400W | Super Critical+ AF


Recommended Posts

Siema wszystkim!

 

do rzeczy:

 

box 1x1 wys2m

 

pestki to 3xsuper critical+ od GHS, aktualnie kiełkują, jutro lecą do gleby

 

gleba 100% spod pokrzyw będzie ok? najpierw małe doniczki, jakieś 0,7L, a potem do docelowych (jak największe, nie umiem teraz podać objętości, mysle ze jakos z 25L)

 

lampa HPS400W cały cykl 18/6

na wegetację myślałem nad zmianą żarówki na MH, co sądzicie? czy przy automatach nie ma większej różnicy?

 

trening: myślałem nad scrogiem, ale nigdy go nie robiłem

 

nawozy plagron

 

chcę też ogarnąć jakieś automatyczne podlewanie

 

pozdrówka :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dziena za rady.

 

Racja, bardzo mało roślin i zawsze byłem zwolennikiem wykorzystania powierzchni w 100% (kiedyś bym nie pomyślał o automacie w boxie 2m). Mam parę powodów, dla których teraz nie chcę atakować z większą ilością. Moim celem za to jest wykorzystać ich potencjał i wydobyć z nich jak najwięcej (hehe kto tak nie ma?) dlatego zamierzam iść na rekord :P To ma być szybki strzał, następna akcja będzie grubsza i myślę, że już z normalnymi damami.

 

Mam w domu donicznki ok 12L i docelowo do nich będą wjeżdzały. Zaraz idę ogarniać perlit i glebę spod pokrzyw, jak wrócę to wymieszam i wrzucam glebę do małych doniczek i wrzucam do boxa z włączonym wentylatorem i bez światła.

 

Foty powrzucam jak już się coś pokaże.

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witaj

 

 

gleba 100% spod pokrzyw będzie ok? najpierw małe doniczki, jakieś 0,7L, a potem do docelowych (jak największe, nie umiem teraz podać objętości, mysle ze jakos z 25L)

Będzie dobra, tylko oczyść ją z korzeni i innych śmieci.

 

 

lampa HPS400W cały cykl 18/6

na wegetację myślałem nad zmianą żarówki na MH, co sądzicie? czy przy automatach nie ma większej różnicy?

 

HPS wystarczy, MH jest słuszna gdy robisz klony, matki itd.

 

 

trening: myślałem nad scrogiem, ale nigdy go nie robiłem

Automatycznych roślin się nie trenuje.

 

 

chcę też ogarnąć jakieś automatyczne podlewanie

AUTOPOT 1POT 4 DONICE + ZBIORNIK 47L  - nie ma nic lepszego :)

 

Wrzuć fotkę boxa :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+