Skocz do zawartości
thc-thc

grower


Furion

Recommended Posts

  • Replies 263
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witam. Kompletuje sprzęt do boxa i w związku z tym mam kilka pytań. Wymiary boxa 60x50x140.

1. Mam dylemat czy wybrać HPS 150W czy, może jednak 250W. Z tego co wiem im mocniejsze światło tym lepsze plony, więc jestem bardziej za 250W. Jednak z drugiej strony może być problem z temp. dlatego prosiłbym o pomoc co wybrać.
2. Czy wentylator TD 160/100 SILENT  o wydajności 140/180 m3/h  z filtrem węglowym własnej roboty dałby sobie rade z HPS 250W?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witaj

1. HPS 150W

250W to za dużo jak na taki namiot, 250W to przerost formy nad treścią :) 

2. Wentylator dobry i da radę sobie spokojnie z 150W

 

Jeżeli dałbyś wyższy box można pomyśleć nad 250W, gdyby miał chociaż 160cm wysokości to już można śmiało dać 250W, went powinien dać radę.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witaj

1. HPS 150W

250W to za dużo jak na taki namiot, 250W to przerost formy nad treścią :)

2. Wentylator dobry i da radę sobie spokojnie z 150W

 

Jeżeli dałbyś wyższy box można pomyśleć nad 250W, gdyby miał chociaż 160cm wysokości to już można śmiało dać 250W, went powinien dać radę.

 

Dzięki za pomoc .

Mam już prawie wszystko skompletowane, kupiłem HPS 150W.

Jedyny problem mam z układem zasilającym bo nie wiem czy mogę go umieścić na odbłyśniku lub przykręcić na ścianę boxa obok wylotu powietrza???

Zależy mi żeby był w środku bo wtedy mniej go słychać, ale jeśli to ma zaszkodzić to mogę go dać w ostateczności na zewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+